PS5 simülatör çıktı!

PS5 geçen günlerde 8300 TL ile satışa çıktı ve fiyatı pahalı.
Tabii üzerine vergiler ve kuru eklenince bu bile ucuz ama artık simüle edebilirsiniz!
Bir adam çıkmış ve bedava PS5 simulatörü yapmış. Hatta sayfasında sistem gereksinimlerinde
"PS5'inizin olmaması" gerektiği yazıyor. Oyunun özellikleri ise şöyle:
1. RTX olmadan en gerçekçi grafiklere sahip.
2. Fizik her yerde. (Newton bunu sevmeyecek)
3. Erkenden PS5 ile oynamaya başlayın!
4. En kötü kablo düzenleme sistemi de var - gerçek hayattaki gibi.

Sistem Gereksinimleri:

PS5'inizin olmaması gerekiyor.
Windows 7 ya da sonrası
Quad-Core Intel ya da AMD işlemci
GTX 470 ya da HD 6870
4 GB RAM
1 GB boş alan

Oyundan bir fizik örneği:

8SBamj.gif

Fiyatı dediğim gibi ücretsiz. Buradan indirebilir ve deneyebilirsiniz.
Yorumlara bakılınca gerçekten sevilmiş. Denemeye değer.

Okuduğunuz için teşekkürler, iyi günler.

Hiç kimsenin tarafında değilim yanlış anlamayın. O kadar büyük sansasyon haberler yapıldı ki yok PS5 11k-12k fiyatı olacak dendi. Gördüğüm kadarıyla 8300'e çıkmış cihaz. Zaten şu günlerde iyi bir sistem toplamak isterseniz vereceğiniz para bundan az değil. İyi monitör iyi bir ekran kartı ve görsellikte olsun derseniz 11-12k vermeniz gerekiyor. Şimdi 11-12k'ya son sistem PC dizemediğine üzülmeyen toplum PS5'i 8300'e alamadı diye veryansın ediyor. Bana kızanlar olacak kusura bakmayın herkesin elinde min fiyatı 8-9k İphone var. Yani amaç ekonomik yorum mu sansasyon yapmak mı ben anlamadım? İndirimler beklenirse güzel bir indirimle kuponla kampanyayla iyi bir fiyata da alınabilir. He maddi durumu çoğumuzun yok. Maddiyat kötüyken de eldekini avuçtakini bu tarz ürünlere yatırmak kişinin kendi hatasıdır. Şimdiden söyleyim derdim ekonomik yorum yapmak değil sadece PS5'in çıkış fiyatının 11-12k olacağını söyleyip duranlara tepki göstermek. O ağlayan yayıncılar 8300 için seviniyordur şimdi. Ben zaten almayacağım sorun yok. 4-5k'lık PC her işi görür fazlasıyla.

Ben hep 50 liralık PS5 aldığım için sorun yok.

Geri
Yukarı