PS5 simülatör çıktı!

PS5 geçen günlerde 8300 TL ile satışa çıktı ve fiyatı pahalı.
Tabii üzerine vergiler ve kuru eklenince bu bile ucuz ama artık simüle edebilirsiniz!
Bir adam çıkmış ve bedava PS5 simulatörü yapmış. Hatta sayfasında sistem gereksinimlerinde
"PS5'inizin olmaması" gerektiği yazıyor. Oyunun özellikleri ise şöyle:
1. RTX olmadan en gerçekçi grafiklere sahip.
2. Fizik her yerde. (Newton bunu sevmeyecek)
3. Erkenden PS5 ile oynamaya başlayın!
4. En kötü kablo düzenleme sistemi de var - gerçek hayattaki gibi.

Sistem Gereksinimleri:

PS5'inizin olmaması gerekiyor.
Windows 7 ya da sonrası
Quad-Core Intel ya da AMD işlemci
GTX 470 ya da HD 6870
4 GB RAM
1 GB boş alan

Oyundan bir fizik örneği:

8SBamj.gif

Fiyatı dediğim gibi ücretsiz. Buradan indirebilir ve deneyebilirsiniz.
Yorumlara bakılınca gerçekten sevilmiş. Denemeye değer.

Okuduğunuz için teşekkürler, iyi günler.

Yaptığım yorumlar görmeyip aban saran sizsiniz. Bana Allah için söyler misin bu oyurumumdan ne anlıyorsun.

Kimseye sardığım falan yok, söylediğin şey doğru değildi sadece ona tepki gösterdim. Son yazdıklarına kısmen katılıyorum. Evet doğru herkes şikayet ediyor ama bir şey yapan yok. Ne yapsın millet? İnsanlar ay sonunu zor getiriyor sen de milletten iş kurmasını bekliyorsun. Bak ben anasının babasının asgari ücret maaşıyla her şeyin en lüksünü isteyen ya da alan bebelerden değilim. Ben 21 yaşındayım, bu yaşıma kadar ne 200TL'lik ayakkabım ne 300 TL'lik montum oldu. Telefonum bile 5 sene öncesinin 800TL'lik telefonu. Merak ettiysen Starbucks'ın yolunu bile bilmiyorum. Yani hem kendim hem ailem sırf havalı veya popüler diye gereksiz pahalı ve lüks harcama yapmıyoruz. Buna rağmen yıllardır borcumuz bitmiyor, peki soruyorum sana bu bizim suçumuz mu şimdi? Ne yapayım ben şimdi tek başıma ülkeyi mi kalkındırayım? Eğer bir şey yapılacaksa önce devlet yapacak ondan sonra millet üstüne düşeni yapar. Devlet bir şey yapmazsa millet olduğu yere çakılır hatta daha da geriye gider, şu anda olduğu gibi. Şimdi devlet nasıl bir şey yapabilir diye sorarsın belki, direkt şahit olduğum bir olaydan örnek vereyim. Doğu Anadolu'da ailesi hayvancılık yapan bir arkadaşım var, her sene zarar ediyorlar ve daha da batıyorlar. Hayvancılığın merkezinde senelerden beri bu işi yapanlar bile zarar ediyorsa olmayan sermayemle ben mi hayvancılığı kalkındırayım? Bu saatten sonra bu benim değil devletin görevi, bu ülkede bu işin iyiye gitmesi için devletin gerekli koşulları sağlaması lazım. Şimdi deme bana devlet hayvancılığa destek veriyor diye, eğer gerçekten gerekli koşullar sağlansaydı ne hayvancılık yapan adam zarar ederdi ne de etin kilosu bu seviyede olurdu. Bu durum sadece hayvancılık için geçerli değil, daha bir çok mevzu var bunun gibi.

Ayrıca bu mesajı yazarken bir kere elektrik kesintisi bir kere de internet kesintisi yaşadım.😆

Kimseye sardığım falan yok, söylediğin şey doğru değildi sadece ona tepki gösterdim. Son yazdıklarına kısmen katılıyorum. Evet doğru herkes şikayet ediyor ama bir şey yapan yok. Ne yapsın millet? İnsanlar ay sonunu zor getiriyor sen de milletten iş kurmasını bekliyorsun. Bak ben anasının babasının asgari ücret maaşıyla her şeyin en lüksünü isteyen ya da alan bebelerden değilim. Ben 21 yaşındayım, bu yaşıma kadar ne 200TL'lik ayakkabım ne 300 TL'lik montum oldu. Telefonum bile 5 sene öncesinin 800TL'lik telefonu. Merak ettiysen Starbucks'ın yolunu bile bilmiyorum. Yani hem kendim hem ailem sırf havalı veya popüler diye gereksiz pahalı ve lüks harcama yapmıyoruz. Buna rağmen yıllardır borcumuz bitmiyor, peki soruyorum sana bu bizim suçumuz mu şimdi? Ne yapayım ben şimdi tek başıma ülkeyi mi kalkındırayım? Eğer bir şey yapılacaksa önce devlet yapacak ondan sonra millet üstüne düşeni yapar. Devlet bir şey yapmazsa millet olduğu yere çakılır hatta daha da geriye gider, şu anda olduğu gibi. Şimdi devlet nasıl bir şey yapabilir diye sorarsın belki, direkt şahit olduğum bir olaydan örnek vereyim. Doğu Anadolu'da ailesi hayvancılık yapan bir arkadaşım var, her sene zarar ediyorlar ve daha da batıyorlar. Hayvancılığın merkezinde senelerden beri bu işi yapanlar bile zarar ediyorsa olmayan sermayemle ben mi hayvancılığı kalkındırayım? Bu saatten sonra bu benim değil devletin görevi, bu ülkede bu işin iyiye gitmesi için devletin gerekli koşulları sağlaması lazım. Şimdi deme bana devlet hayvancılığa destek veriyor diye, eğer gerçekten gerekli koşullar sağlansaydı ne hayvancılık yapan adam zarar ederdi ne de etin kilosu bu seviyede olurdu. Bu durum sadece hayvancılık için geçerli değil, daha bir çok mevzu var bunun gibi.

Ayrıca bu mesajı yazarken bir kere elektrik kesintisi bir kere de internet kesintisi yaşadım.😆
Aradığım yorum bu gerçekçi durumlar dostum. Adam PS5 alamıyor diye her konuda veryansın ediyor. Tamam sen,ben kurtaramayız ama genel olarak bu nesilin bu fikrinin doğru yerlerde kullanılması gerekmez mi? Amerika'da adam İphone 1200 dolar olursa alırmısınız sorusuna almam diyor. Mantıksız bir durum diyor. Sadece bir kişi alırım diyor oda Apple hayranı evim Apple mağazası gibi diyor. Bizde bu son konuşan adamın ki gibi bir durum var. Hayvancılık, sağlık, tarım, adalet konuları bitikken derdimiz elektronik cihazlar olmuş. Sen,ben hayvancılıktan bahsedersek tabiiki de düzelmez. Ama şimdiki nesil tarımı, yerliliği savunsa mecburen oturtacaklar sistemi. Ağlamayana meme yok derler doğru derler. Ne kadar küçük bir kitlen varsa okadar sesin duyulmaz. Ama kitlen büyük ve sesin de büyük olursa gücü elinde tutarsın. Bak bugün kadın veya hayvan hakları savunucularına her istediklerini alıyorlar. Şuan kadınlara veya hayvanlara git dokun bakalım hapiste bulursun kendini. İşte yeni nesil gerçekleri, doğruları, tarımı, teknolojiyi savunmayıp PS5 fiyatına ağlarsa yarın PS'yi alır ama tarımda geri kalır. Sen daha yakından bilirsin çiftçilerin sorununa çiftçiden başkası değiniyor mu? X siyasetçisi gündemine alıyor o da ne için? Çiftçiyi veya kalkınmayı desteklediği için mi? Ben bunları savununca yafta yiyorum.

PS5 geçen günlerde 8300 TL ile satışa çıktı ve fiyatı pahalı.
Tabii üzerine vergiler ve kuru eklenince bu bile ucuz ama artık simüle edebilirsiniz!
Bir adam çıkmış ve bedava PS5 Simulator'ü yapmış. Hatta sayfasında sistem gereksinimlerinde
"PS5'inizin olmaması" gerektiği yazıyor. Oyunun özellikleri ise şöyle:
1. RTX olmadan en gerçekçi grafiklere sahip.
2. fizik her yerde. (Newton bunu sevmeyecek)
3. erkenden PS5 ile oynamaya başlayın!
4. en kötü kablo düzenleme sistemi de var - gerçek hayattaki gibi.

Sistem gereksinimleri:

PS5'inizin olmaması gerekiyor.
Windows 7'ya da sonrası.
Quad-Core Intel ya da AMD işlemci.
GTX 470'ya da HD 6870.
4 GB RAM.
1 GB boş alan.

Oyundan bir fizik örneği:

Eki Görüntüle 744027

Fiyatı dediğim gibi ücretsiz. Buradan indirebilir ve deneyebilirsiniz.
Yorumlara bakılınca gerçekten sevilmiş. Denemeye değer.

Okuduğunuz için teşekkürler, iyi günler.

VirusTotal X64'te böyle bir sorun çıktı SmartScreen'de aynı

benim sistemim
işlemci:amd a9
ekran kartı:radeon r5 2 gb
ram:4gb
işletim sistemi:windows 10
kaldırır mı sizce ne olur cevap verin

Geri
Yukarı