PS5 simülatör çıktı!

PS5 geçen günlerde 8300 TL ile satışa çıktı ve fiyatı pahalı.
Tabii üzerine vergiler ve kuru eklenince bu bile ucuz ama artık simüle edebilirsiniz!
Bir adam çıkmış ve bedava PS5 simulatörü yapmış. Hatta sayfasında sistem gereksinimlerinde
"PS5'inizin olmaması" gerektiği yazıyor. Oyunun özellikleri ise şöyle:
1. RTX olmadan en gerçekçi grafiklere sahip.
2. Fizik her yerde. (Newton bunu sevmeyecek)
3. Erkenden PS5 ile oynamaya başlayın!
4. En kötü kablo düzenleme sistemi de var - gerçek hayattaki gibi.

Sistem Gereksinimleri:

PS5'inizin olmaması gerekiyor.
Windows 7 ya da sonrası
Quad-Core Intel ya da AMD işlemci
GTX 470 ya da HD 6870
4 GB RAM
1 GB boş alan

Oyundan bir fizik örneği:

8SBamj.gif

Fiyatı dediğim gibi ücretsiz. Buradan indirebilir ve deneyebilirsiniz.
Yorumlara bakılınca gerçekten sevilmiş. Denemeye değer.

Okuduğunuz için teşekkürler, iyi günler.

Birader AKP'li damgası yiyeceğim diye yakınıyorsun ama bu laflarla böyle sanılman normal değil mi? Objektif olarak ülkenin doğruları ve yanlışlarını yani gerçeklerini dile getirirsen kimse damga vurmaz sana ama sen laf çarpıtarak bir tarafı savunmaya çalışıyorsun gibi geldi bana? Daha düne kadar PS4 bin liraydı, bu mu alınamıyor 20 yıldır?
Siyasi propaganda yaptığı gerekçesiyle raporladım. Yetkililer görevini yapar umarım.

Aslında sen çok yanlış konuya gelmişsin. PS5 fiyatının genç kitlenin dilinden düşmediğini belirtmişsin ki haklısın bu durumda ama diğer yazdıklarınla bu dediğin uyuşmuyor. Kullandığın üslup yanlış yani.
Kullandığım üslup yanlış değil en ufak doğruyu söyleyen maalesef yaftayı yiyor. Her konu da bu böyle. İsterim ki İphone 1200 TL olsun PS5 500 TL olsun. Camaro'ya 20 Bin TL'ye binelim. Bu hiç olmadı bugüne kadar bu duruma şimdi neden ağlanıyor demek istiyorum. Yayıncı izliyorum PS5'im gerçek geyikleri foruma giriyorum aynı muhabbet. Tamamen sansasyona döndü iş. 100 TL'lik Nokia'sı var ama internete PC ile giriyor gerçekten ilginç yani. Biraz daha gerçekçi efektif olabilirsiniz. Öesela PS5 fiyatına ağlayan sen şu yorumu yapsaydın gönlüme taht kurardın. Türkiye'nin satılan en değerli şirketi bir oyun şirketiydi. Binlerce çalışanı olan THY'den daha değerliydi. O yüzden teknolojii alanında yatırım yapılmalı. Bu boş muhabbetler yüzünden PS6-7-8 ne çıkarsa çıksın ağlayacağız Hani bir fotoğraf vardı ya herkes eline dümeni alıp gelmiş teknedeye kimse kürekle gelmemiş. Herkes ağlıyor ama bir fikri yok. Neden ağladığını bilmiyor tamamen ağlama üzerine kurulu bir yapı. Adam demiyor neden cebimde 100 TL'lik Nokia var? Ağlamak en basit olanı ve gerçekten de baydı artık. Herşeyin popüler olduğu gibi bu konuda popüler olup kaybolucak bi süre sonra o zaman herkes oturup ozaman doğruları sorgular.

Ben de teknoloji için giriyorum fakat PS5 fiyatına ağlayıp duran bir güruh var sonuda gelmiyor faydalı içerik kalmadı. Pi desen "ehehehe PS5 fiyatı alamıyoski". Kardeşim 20 yıldır alamadığın Ps'ye şimdi üzüülüyorsan hiç üzülme çünkü bir yirmi sene daha alamacayacaksın.

Bu ülkede PS4'ün 900₺'ye alındığı dönem vardı 1 oyunu olsa olsa en fazla 300₺ idi. Diğer türlü 100 150₺'ye oyunlar çok rahat alınıyordu. Hatta Horizon Zero Dawn yanında 2 tane daha oyun bulunan 500GB olan modeli bile 1300₺ idi. Şöyle bir durumda var ayrıca aynı fiyattan satışa çıktı ama ekonomimiz yüzünden bu kadar pahalı.

Birader AKP'li damgası yiyeceğim diye yakınıyorsun ama bu laflarla böyle sanılman normal değil mi? Objektif olarak ülkenin doğruları ve yanlışlarını yani gerçeklerini dile getirirsen kimse damga vurmaz sana ama sen laf çarpıtarak bir tarafı savunmaya çalışıyorsun gibi geldi bana? Daha düne kadar PS4 bin liraydı, bu mu alınamıyor 20 yıldır?
Yaptığım yorumlar görmeyip aban saran sizsiniz. Bana Allah için söyler misin bu oyurumumdan ne anlıyorsun.
Yayıncı izliyorum PS5'im gerçek geyikleri foruma giriyorum aynı muhabbet. Tamamen sansasyona döndü iş. 100 TL'lik Nokia'sı var ama internete PC ile giriyor gerçekten ilginç yani. Biraz daha gerçekçi efektif olabilirsiniz. Öesela PS5 fiyatına ağlayan sen şu yorumu yapsaydın gönlüme taht kurardın. Türkiye'nin satılan en değerli şirketi bir oyun şirketiydi. Binlerce çalışanı olan THY'den daha değerliydi. O yüzden teknolojii alanında yatırım yapılmalı. Bu boş muhabbetler yüzünden PS6-7-8 ne çıkarsa çıksın ağlayacağız Hani bir fotoğraf vardı ya herkes eline dümeni alıp gelmiş teknedeye kimse kürekle gelmemiş. Herkes ağlıyor ama bir fikri yok. Neden ağladığını bilmiyor tamamen ağlama üzerine kurulu bir yapı. Adam demiyor neden cebimde 100 TL'lik Nokia var? Ağlamak en basit olanı ve gerçekten de baydı artık. Herşeyin popüler olduğu gibi bu konuda popüler olup kaybolucak bi süre sonra o zaman herkes oturup ozaman doğruları sorgular.

Yeni konular

Geri
Yukarı