PS5 Slim alınır mı?

En son kullandığım konsol PS2'di ve geçenlerde 4K 120Hz televizyon aldım, ben de bu televizyona değer bir konsol alayım dedim. Sadece PC'm vardı 6650XT'li. PS5 Slim siparişi verdim, YT'den videolarına bir baktım ve RDR2, Cyberpunk vesaire vesaire her şeyi native 4K olmamasına rağmen 30 FPS oynatıyormuş, benim kart da 30 FPS oynatıyor zaten dedim. Siparişi iptal edeyim mi yoksa televizyondaki ile PC'deki bir değil mi? Yorumları gormek istedim.

PS 5 kullanıcısıyım 1 yılı aşkın süredir. Slim olayına çok hakim değilim ama performansta üzdüğü konusunda pek bir şey duymadım. PC ve PS çok farklı şeyler, ikisinin keyfi de çok başka. Bende ikisi de var fakat ben biraz daha PlayStation'dan yanayım. PS sizi üzmez hocam, 4K TV'de çok keyif veriyor.
Pişman olmazsınız lakin oyunları çok pahalı haberiniz olsun. PS Plus şart.

En son kullandığım konsol PS2'di ve geçenlerde 4K 120Hz televizyon aldım, ben de bu televizyona değer bir konsol alayım dedim. Sadece PC'm vardı 6650XT'li. PS5 Slim siparişi verdim, YT'den videolarına bir baktım ve RDR2, Cyberpunk vesaire vesaire her şeyi native 4K olmamasına rağmen 30 FPS oynatıyormuş, benim kart da 30 FPS oynatıyor zaten dedim. Siparişi iptal edeyim mi yoksa televizyondaki ile PC'deki bir değil mi? Yorumları gormek istedim.

PS5 GPU'su RX 6700 seviyesinde optimizasyon farkı ve konsol rahatlığını hesaba katarsan sorun yaşamazsın.

PS 5 kullanıcısıyım 1 yılı aşkın süredir. Slim olayına çok hakim değilim ama performansta üzdüğü konusunda pek bir şey duymadım. PC ve PS çok farklı şeyler, ikisinin keyfi de çok başka. Bende ikisi de var fakat ben biraz daha PlayStation'dan yanayım. PS sizi üzmez hocam, 4K TV'de çok keyif veriyor.
Pişman olmazsınız lakin oyunları çok pahalı haberiniz olsun. PS Plus şart.
Tamam o zaman alalım bakalım gelsin, olmadı iade ederim cok sıkıntı olursa. Hıkaye oyunlarına el atayım dıye aldım normalde 180hz fps oyuncusuyum 30'a dusmek bıraz tırstı ama bakıcaz

Kardeşim RDR2'yi 30FPS oynatıyor çünkü RDR2'ye daha PS5 sürümü gelmedi ps4 edition var ps5 rdr2yi rahat 60fps verebilecek bir konsol.Bence iptal etme hem Playstation'ın özel oyunlarını oynarsın.Fiyatına göre çoğu PC'den iyi performans veren bir cihaz.

Maalesef PS5'in en kötü özelliklerinden biri de bu. Geliştiricinin insafına kalıyoruz. Bence iade etmeyin zaten ağırlıklı olarak yeni oyunlar oynarsınız, 30 Fps çalışan PS4 oyunları da pek rahatsız etmez.

Kardeşim RDR2'yi 30FPS oynatıyor çünkü RDR2'ye daha PS5 sürümü gelmedi ps4 edition var ps5 rdr2yi rahat 60fps verebilecek bir konsol.Bence iptal etme hem Playstation'ın özel oyunlarını oynarsın.Fiyatına göre çoğu PC'den iyi performans veren bir cihaz.
Benim dert ettiğim fiyatı değil, benim istediğim televizyonun karşısına geçtiğimde direkt olarak istediğim oyuna geçip hiçbir şeyi dert etmeden oyunu oynayabilmem. Normalde ps'ye ne gerek var onun fiyatına pcyi upgrade edip tvye bağlarım kafasındaydım sonra fark ettim çok uğraştırıyor aynı performansı da vermiyor ama ps tarafına baktığımda 30-40 fps olayını gördüğüm zaman dedim acaba pcyi mi upgrade edeyim, bunu sormak istedim aslında

Geri
Yukarı