PS5 Slim almak

1 sene içinde çıkar diyorlar da bence 2 sene bulur çıkması o kadar beklenmez bence Slim alıp daha sonra satmak mantıklı olan.
Valla ben de Eylül'de pro çıkarsa herkesin slimleri satıp pro almaya çalışacağı için ikinci el fiyatları çakılacak diye düşünüyorum. Şu an 17-18 ikinci el fiyatları her şey aynı kalırsa 13-14'e kadar düşebilir. Ha o 3-4 bin lirayı da eylüle kadar oynadığıma sayarım dersen sıkıntı yok. Ben derim şahsen :)

Vallahi ben de eylül'de Pro çıkarsa herkesin Slim'leri satıp Pro almaya çalışacağı için ikinci el fiyatları çakılacak diye düşünüyorum. Şu an 17-18 ikinci el fiyatları her şey aynı kalırsa 13-14'e kadar düşebilir. Ha o 3-4 bin lirayı da eylül'e kadar oynadığıma sayarım dersen sıkıntı yok. Ben derim şahsen :)

Benim için sıkıntı değil para zaten Slim elimde dursa gene alırım Pro'yu o yüzden sıkıntı etmiyorum çıkarsa çıksın Pro belki almayadabilirim gereksiz gibi 4K 60FPS optimizasyonu illaki çoğu oyuna gelecektir.

Valla ben de Eylül'de pro çıkarsa herkesin slimleri satıp pro almaya çalışacağı için ikinci el fiyatları çakılacak diye düşünüyorum. Şu an 17-18 ikinci el fiyatları her şey aynı kalırsa 13-14'e kadar düşebilir. Ha o 3-4 bin lirayı da eylüle kadar oynadığıma sayarım dersen sıkıntı yok. Ben derim şahsen :)
Peki 2. El alınır mı sizce mantıklı mı?

Benim için sıkıntı değil para zaten Slim elimde dursa gene alırım Pro'yu o yüzden sıkıntı etmiyorum çıkarsa çıksın Pro belki almayadabilirim gereksiz gibi 4K 60FPS optimizasyonu illaki çoğu oyuna gelecektir.
Ben ömrünün uzun olmasından dolayı alırım alırsam. Nasıl PS4 pro slimden sonra 2 yıl daha kullanıldı bunda da öyle olacaktır.
Peki 2. El alınır mı sizce mantıklı mı?
Sıfır ayarında oluyor 10 gün 1 ay kullanıp sıkılıyor adam o tarz bulursan alabilirsin.

Aslında en mantıklısı fiyatlar yine fırlamadan slim almak gibi zaten ps5 slim 60 fps değil mi

Hmm olabilir çünkü şuan bütçem var sonrasında olmayabilir işte...

Şuan bütçem var ayrıca zam gelebilir mi diye düşünüyorum.
Şuan alın eğer olur da Pro model çıkarsa satıp Pro geçersiniz. Zaten PS5 piyasası ülkemizde çok iyi satılığa koyduğun gün bile satılma ihtimali çok yüksek. Konsolların fiyatları sürekli olarak artıyor maalesef beklemeyin.

Ben ömrünün uzun olmasından dolayı alırım alırsam. Nasıl PS4 pro slimden sonra 2 yıl daha kullanıldı bunda da öyle olacaktır.

Sıfır ayarında oluyor 10 gün 1 ay kullanıp sıkılıyor adam o tarz bulursan alabilirsin.
Ona da bakayım o halde.

Şuan alın eğer olurda Pro model çıkarsa satıp Pro geçersiniz. Zaten PS5 piyasası ülkemizde çok iyi satılığa koyduğun gün bile satılma ihtimali çok yüksek. Konsolların fiyatları sürekli olarak artıyor maalesef beklemeyin.
Cevap için sağ olun açıklayıcı oldu.

Geri
Yukarı