PS5 Slim almak

İyi günler, PS5 Slim almayı düşünüyorum. Asıl soracağım soru: Şimdi benim PS4'üm var. Eğer PS5 alırsam, PS4'teki hesabımı kapatıp PS5 tenmi açmam gerekiyor yoksa hem PS5 hem de PS4'te aynı hesap ayni anda durabiliyor mu?
(Aynı hesabı aynı anda oynamayı düşünmüyorum. Sadece PS4'te kardeşimin ve babamın PS Plus'tan yararlanması için PS4'teki hesabımı kapatmak istemiyorum)

Bende yaklaşık 2 ay önce PS5'e geçtim kardeşim PS4'teki hesabın oyunların vb. her şeyini kullanabilirsin hatta PS+ üyeliğin varsa depolamaya kadar geçiriyor. Ben PS5'in normalini almanı tavsiye ederim ama slimde iyi bir seçenek.

Bende yaklaşık 2 ay önce PS5'e geçtim kardeşim PS4'teki hesabın oyunların vb. her şeyini kullanabilirsin hatta PS+ üyeliğin varsa depolamaya kadar geçiriyor. Ben PS5'in normalini almanı tavsiye ederim ama slimde iyi bir seçenek.
Çok teşekkür ederim cevabıız için. Peki mesela ben kardeşimle ps4 ve ps5 te oyun oynayıp ayni ps plus üyeliğini kullanabilir miyim?

Slim ile normal arasında fps farkı yok diye biliyorum, ısınma, tasarım ve depolama farkı var.
Isınma, depolama ve tasarım da hangisi daha iyidir peki ona göre alacağım çünkü.

Sarı sitede sıfır olarak mağaza garantili 17-18'e bulunuyorlar eğer Trendyol'dan vs. bütçeniz el vermiyor ise önce bu dediğimi değerlendirin eğer olmaz derseniz ikinci el alınabilir özellikle de garantisi varsa.
Bakacağım 2. El piyasasına da.

Çok teşekkür ederim cevabıız için. Peki mesela ben kardeşimle ps4 ve ps5 te oyun oynayıp ayni ps plus üyeliğini kullanabilir miyim?

Isınma, depolama ve tasarım da hangisi daha iyidir peki ona göre alacağım çünkü.

Bakacağım 2. El piyasasına da.
Slim daha az ısınıyor diye biliyorum mantıken son sürüm olduğu için. Tabii onun model no'suna da bağlı. CFI16 mı öyle bir şey vardı, en iyisi oydu sanırım. Slim tabii ki daha iyi bütçeniz varsa onu öneririm.

Aynı hesabı kullanabilirsiniz.

Sarı sitede sıfır olarak mağaza garantili 17-18'e bulunuyorlar eğer Trendyol'dan vs. bütçeniz el vermiyor ise önce bu dediğimi değerlendirin eğer olmaz derseniz ikinci el alınabilir özellikle de garantisi varsa.

Sıfıra yakın neredeyse hiç kullanılmamış olan PS5'ler çok yaygındı bir ara testleri vb. yapıldıktan sonra alınabilir aslında daha uyguna satıyorlar genellikle.

Geri
Yukarı