PS5 Slim Digital mi, CD'li versiyon mu?

Öncelikle 4 yıllık konsolu almak mantıklı, son çıkan konsol hâlâ PS5 ve PS6 çıkmadığı için alabileceğiniz en üst konsoldur. CD al sat yapıp oyunları ucuza getiririm demiyorsanız Dijital versiyon öneriyorum. PS5 Pro 30.000 civarında olur diye düşünüyorum.

Hiç yapmadım CD al-sat. Uğraşamam diye tahmin ediyorum. Bence 30K çok iyimser bir tahmin. Seçim sonrası dolar 40 civarına dayanacak. Bizim esnafın gözünü doyuramayacağımız için şu an 20k olan Slim'lerin bile kısa vadede 27-28 civarına çıkmasını bekliyorum.

Hiç yapmadım CD al-sat. Uğraşamam diye tahmin ediyorum. Bence 30K çok iyimser bir tahmin. Seçim sonrası dolar 40 civarına dayanacak. Bizim esnafın gözünü doyuramayacağımız için şu an 20k olan Slim'lerin bile kısa vadede 27-28 civarına çıkmasını bekliyorum.
Günümüzün fiyatını baz alarak örnek vermiştim, ileride 50.000 olma ihtimali bile var 🙂 Size Dijital uygun, alabilirsiniz.

Bugünden Pro modeli beklemenin anlamı yok. Pro kesin olmadığı için gelirse satar geçersiniz Slim model alın oynayın derim. Diskli ile dijital arasında pek de bir şey yokmuş almışken diskli sürüm de alabilirsiniz. Maddiyat açısından düşünürsek kasım 2024'te Pro model gelirse özellikle GTA6 arifesinde daha da talep alacağı için ülkemizde bu cihaz karaborsaya düşecek ve paranızı fırsatçılara vermek istemezseniz sadece Bilkom garantili olanlardan resmi mağazalarda stok kovalamak durumunda kalacaksınız. Kasım gibi doların 32'de kalmayacağını da düşünürsek bugün ithalatçı olarak 20K'ye veya garantili olarak isterseniz 25K'ye aldığınız düz PS5 fiyatının daha da üstünde tahminim garantili olan model 35K falan olur minimum. Karaborsa fiyatları da minimum 40K ve üzeri yapılır bir dönem. Satıp Pro alırsanız bu senaryoyu da göz önünde bulundurun bunlar benim tahminim sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı