PS5 Slim fan sesi

nram3

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar PS5 Slim cihazını alalı 1 ay oldu. Geldiğinden itibaren bu ses mevcut fakat kafaya takmamıştım. Ama son zamanlarda TV sesini kapatınca net duyuluyor. Fan bir şeye sürtüyor gibi geliyor. Kullanan arkadaşlar sizde de böyle mi? Oyuna başlama ve kapatma sırasında oluyor.

Merhaba arkadaşlar PS5 Slim cihazını alalı 1 ay oldu. Geldiğinden itibaren bu ses mevcut fakat kafaya takmamıştım. Ama son zamanlarda TV sesini kapatınca net duyuluyor. Fan bir şeye sürtüyor gibi geliyor. Kullanan arkadaşlar sizde de böyle mi? Oyuna başlama ve kapatma sırasında oluyor.
Eğer cfw yüklüyse TempMON yükleyip fan hızını curve şeklinde ayarlayabilirsiniz.

Hocam aslında sorun devir yükselmesi değil de paralel olarak 5 6 saniye plastik sürtme sesi gibi.
Hocam bende Slim kullanıyorum evet fan sesi var yani oyunda ses yükseliyor normal bi durum bu. Sizin dediğiniz çok farklı bir durum benim tavsiyem servise göndermeniz garantisi varsa yoksada aldığınız yerle iletişime geçebilirsiniz. Bu PS5'de ses konusu çok garip kendim Series S'te kullanıyorum aynı zamanda hangi oyunda olursam olayım makine gerçekten çok sessiz çalışıyor fan sesi bile duyulmuyor, nasıl başardıklarını merak ediyorum Microsoftun bunu 😃

Geri
Yukarı