PS5 Slim konsol LED'lerinde ufak çizgilerin bulunması sorun yaratır mı

kezurassz

Femtopat
Daha fazla  
3 aylık PS5 Slim cihazımın LED kısmındaki ışıklarda bir azalma fark ettim. Yakınlaşıp baktığımda çizgiler gördüm. Ve hemen konsolun kapaklarını çıkarıp silmeyi denedim. Fakat içeriden çizgi olduğunu fark ettim ne yapmalıyım, sizce normal midir?

3 aylık PS5 Slim cihazımın LED kısmındaki ışıklarda bir azalma fark ettim. Yakınlaşıp baktığımda çizgiler gördüm. Ve hemen konsolun kapaklarını çıkarıp silmeyi denedim. Fakat içeriden çizgi olduğunu fark ettim ne yapmalıyım, sizce normal midir?

Seni çok rahatsız ediyorsa garantiden değiştir ama kullanımına engel olmaz :)

Hocam kendi kendine oldu. İttahalatcı garantili almıştım. İlk aldığım cihazdada kasma sorunu vardı değişim yaptım. Şimdi bir daha yaparlar mı sizce?

Tahminimce yaparlar Microsoft xboxımda 2 kez değişim yapmıştı garantiden, Sony de yapar diye düşünüyorum yetkili servisle görüş istersen.

Tahminimce yaparlar Microsoft xboxımda 2 kez değişim yapmıştı garantiden, Sony de yapar diye düşünüyorum yetkili servisle görüş istersen.

Ama böyle küçük bir sorun için servisi beklemeye değer mi bilmem :) bence kullanmaya devam edin.

Ama böyle küçük bir sorun için servisi beklemeye değer mi bilmem :) bence kullanmaya devam edin.
Hocam benim sony servisine gitmiyo yurt dışı ürünü türkiyede rasgele bir firma 2 değişimi yapmaz gibi beni acıkcası rahatsız ediyo cidden konsolun ışığı azaldı bildiğiniz

Geri
Yukarı