PS5 Slim nereden alınır?

PâN x

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik(Atanamamış)
PS5 Slim Sony garantili ürün bulamadım bir türlü. Güvenilir bir satıcıdan link bırakabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Bilgisi olan arkadaşlar ithalatçı garanti de ne kadar güvenilir ne kadar değil yardımcı olabilir misiniz?

satici bulamadim ithalatci garanti konusuna gelirsek xbox series s ve xbox one s alan birisi olarak herhangi bir sorun yasamadim en dusuk fiyatli degilde orta fiyat ve magazasi yuksek yildizli birinden alirsaniz sorun yasamazsiniz.

Hocam konu sahibi Sony garantili istemiş fakat anladığım kadarıyla bu ithalatçı garantili.
PS5 Slim Sony garantili ürün bulamadım bir türlü. Güvenilir bir satıcıdan link bırakabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Bilgisi olan arkadaşlar ithalatçı garanti de ne kadar güvenilir ne kadar değil yardımcı olabilir misiniz?
Vatan Bilgisayar'da 31.999₺'ye var, başka yok diye biliyorum TR garantili. Fat kasa almanızı tavsiye ederim.

Hocam konu sahibi Sony garantili istemiş fakat anladığım kadarıyla bu ithalatçı garantili.

Vatan Bilgisayar'da 31.999₺'ye var, başka yok diye biliyorum TR garantili. Fat kasa almanızı tavsiye ederim.
Vatan’da bende gördüğümde Sony garantili düşündüm, müşteri hizmetlerine sordum ithalatçı garantili olduğunu söyledi.
IMG_7498.png

Vatan’da bende gördüğümde Sony garantili düşündüm, müşteri hizmetlerine sordum ithalatçı garantili olduğunu söyledi.Eki Görüntüle 2100476
Bilkom resmi PlayStation Distribütörü oldu, bu konsollar Bilkom garantili diye biliyorum. Yani arada aracı bir ithalatçı firma var. Yurt dışından getiren esnaftan almaktansa yurt dışından getiren ve Sony ile birebir anlaşması olan firmadan almak daha sağlıklı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı