PS5 Slim şu an alınmalı mı yoksa beklenmeli mi?

PS5 fat ile Slim aralarında ciddi bir fark yok ses ve ısınma anlamında. Hayırlı olsun iptal etmeyin bence. 1 aya kadar Sony TR garantili ürünler de ülkemize girerdi ama fiyatları 23-24K falan olur en aşağı. Siz 20'ye almışsınız iyi fiyat.

Videolar üzerinden incelemelerine baktım dediğiniz gibi o kadar da bir fark görünmüyor. Fiyat olarak da uyguna aldığımı düşünüyorum umarım hayırlı olur. Yorumunuz içinde çok teşekkür ederim.

İptal etmeyi kesinlikle düşünmüyorum çünkü artık PS5'e gelen oyunları bilgisayarda oynamak için beklemekten sıkıldım.
Slim almayı istiyorum hem daha ufak olmasıyla hem fiyatının daha makul bir seviyede olmasından ötürü.Ayrıca satın aldığım satıcı ürünün türkçe menü ile geldiğinden bahsediyordu ki Türkçe olmaması benim için ciddi bir sorun da teşkil etmiyor.
Ses ve soğutma anlamında ciddi bir fark yoksa Slim ile devam edeyim diyorum sizin fikriniz nedir?
Türkçe olmaması şaşırttı.Ayarlar,dil ve giriş,dil seçeneklerinden baktın mı ?

İptal etmeyi kesinlikle düşünmüyorum çünkü artık PS5'e gelen oyunları bilgisayarda oynamak için beklemekten sıkıldım.
Slim almayı istiyorum hem daha ufak olmasıyla hem fiyatının daha makul bir seviyede olmasından ötürü.Ayrıca satın aldığım satıcı ürünün türkçe menü ile geldiğinden bahsediyordu ki Türkçe olmaması benim için ciddi bir sorun da teşkil etmiyor.
Ses ve soğutma anlamında ciddi bir fark yoksa Slim ile devam edeyim diyorum sizin fikriniz nedir?
Türkçe olmaması şaşırttı.Ayarlar,dil ve giriş,dil seçeneklerinden
Cihaz Türkçe benim orada demek istediğim Türkçe olmaması benim için bir sorun teşkil etmeyeceğiydi😄😅
Anladım hocam 😄 Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan

Geri
Yukarı