PS5 Slim vs Standart

Slorfix

Hectopat
Merhaba PS5 alacağım ama hangisi olacağına karar veremedim sizce hangisini almayalım?
Slim digital 2016 versiyonu çift kol 21500 TL.
Standart digital 1216 versiyonu çift kol 21750TL.
Sizce hangisini almayalım standart mı Slim versiyonu mu, neden?

Standardın soğutması bi tık daha iyi, slimin de depolaması daha fazla ben şahsen slim tercih ettim boyutunun bi tık daha küçülmesi iyi olmuş konsolun ki yine büyük geliyor bana konsol arada çok fark yok zaten standardın 12 serisinde problem fazla yok diye biliyorum ama tabii güncel slim almak daha mantıklı bana göre.

Yanlış bilgi
Slim 2. bölge Çin versiyonu diğeri Avrupa versiyonu dönüştürücü ile kullanırsın, ben olsam standart CD almaya çalışırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba PS5 alacağım ama hangisi olacağına karar veremedim sizce hangisini almayalım?
Slim Digital 2016 versiyonu çift kol 21500 TL.
Standart Digital 1216 versiyonu çift kol 21750TL.
Sizce hangisini almayalım standart mı Slim versiyonu mu, neden?

PS5 Slim versiyonu al. Donanımsal olarak aynılar 2022'de 3 sürüm çıktı değişiklik CFI-1216 ile oldu. Sıfırdan alaksan Slim'i tercih et %30 daha az yer kaplıyor, depolaması 1TB.

Slim 2. bölge Çin versiyonu diğeri Avrupa versiyonu dönüştürücü ile kullanırsın, ben olsam standart CD almaya çalışırdım.

Dostum ikisi de Avrupa bölgesi.

PS5 Slim versiyonu al. Donanımsal olarak aynılar 2022'de 3 sürüm çıktı değişiklik CFI-1216 ile oldu. Sıfırdan alaksan Slim'i tercih et %30 daha az yer kaplıyor, depolaması 1TB.

Dostum ikisi de Avrupa bölgesi.

Ben mesajda model numarası yazan kısmı görmemişim yazarken haklısınız.

Son düzenleme:
İleride satıp Pro'ya geçeceksen Slim al. Millet yeni ve daha küçük diye almak ister. Slim'in soğutma bloğu, fat kasaya göre daha küçük. Fat kasanın depolaması 200GB daha az. Slim'in fan sesi de bir tık daha fazla fakat 2-3 hafta kullandıktan sonra nedense fan sesi ortadan kayboluyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı