PS5 stok sorununun sebebi nedir?

• Konuyu başlatan RLG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 231
Olabilir, demek ki ben yanlış anlamışım.
Ben de yanlış anlamışım hocam 😂
Bahsettiğim stok sorunu yanlış anlaşılmış sanirim demek istediğim mağazaların İnternet sitesinde araci olduğu satıcılar haric kendileri satmıyor nedense ben bunu kastettim.
Basit bir örnek vermek gerekirse Turkcell sitesinde Kafkasda satış yapıyor ama Turkcell kendisi satmıyor

Haliyle pek güvenilir satıcı yok fiyatlarına bakmaya kalkınca

Şimdi tekrar baktım geçen satmayan bazi bilindik mağazalar satmaya başlamış tekrardan bir artış var gibi d&r vatan vs.
Teknosa ve Turkcell online satışı Trendyol gibi yapıyorlar evet. Yani kendisi satmıyor, ilan sitesi gibi oldular. Vatan ve Mediamarkt kendileri satıyor ama onlarda da stok hızlı bitiyor.
Ben mağazaların isimlerini görünce direk fiziksel mağaza düşündüm ve biraz da o dükkana girince rafa dizili Ps görme özlemim kabardı.

Ben de yanlış anlamışım hocam 😂

Teknosa ve Turkcell online satışı Trendyol gibi yapıyorlar evet. Yani kendisi satmıyor, ilan sitesi gibi oldular. Vatan ve Mediamarkt kendileri satıyor ama onlarda da stok hızlı bitiyor.
Ben mağazaların isimlerini görünce direk fiziksel mağaza düşündüm ve biraz da o dükkana girince rafa dizili Ps görme özlemim kabardı.
Belkide fiziksel olarak mağazalarda eskisi kadar olmasada stok vardır ama internette durum farklı

Sony Garantili bulmak zor haklısınız bulunsa bile çok uçuk fiyatlar isteniyor, Kahraman Konsol güvenilirdir, sarı siteden ulaşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı