Amerika PS5 stok durumu ve fiyatı nedir?

ByBilen

Centipat
Öncelikle merhaba. PlayStation 5 almak için Türkiye'de fiyatlara baktığımda çok pahalı olduğunu gördüm. Amerika'dan getirtmeyi düşünüyorum. Stok durumu nedir? Fiyatlar standart olarak 500 dolar mı? Buradaki teknoloji mağazaları gibi bir yerden alacağım. Teşekkürler.

yaraliordek

Centipat
Makaleler
1
Öncelikle merhaba. PlayStation 5 almak için Türkiye'de fiyatlara baktığımda çok pahalı olduğunu gördüm. Amerika'dan getirtmeyi düşünüyorum. Stok durumu nedir? Fiyatlar standart olarak 500 dolar mı? Buradaki teknoloji mağazaları gibi bir yerden alacağım. Teşekkürler.

Herkes Series X'e geçti 2. el PS5 piyasası çok hareketli. Amerika'da.

KS
KS
ByBilen

ByBilen

Centipat
Şu an olmayabilir ama önümüzdeki ay çok rahat stok bulursunuz Series X stoğu bulmak imkansızlaştı Amerika'da. Ayrıca 500 dolar net fiyatı. Ama gümrük vergisi de ödemeniz gerekecek.

Hediye olarak getirtilebiliyor diye biliyorum. Şu an güncel stokların olup olmadığını öğrenebileceğim bir Amerikan satış sitesi vesaire var mı? (buranın MediaMarkt'ı Vatan'ı gibi)

KS
KS
ByBilen

ByBilen

Centipat
Hocam bahsettiğiniz siteler gitti gidiyor gibi ilan siteleri. Benim bahsettiğim Vatan gibi adamların kendi bizzat sattığı. Aracı olan site aramıyorum. Çünkü oralarda herkes 1000 dolara vesaire satıyor.

yaraliordek

Centipat
Makaleler
1
Hocam bahsettiğiniz siteler gitti gidiyor gibi ilan siteleri. Benim bahsettiğim Vatan gibi adamların kendi bizzat sattığı. Aracı olan site aramıyorum. Çünkü oralarda herkes 1000 dolara vesaire satıyor.

Best buy da 499,99 dolar Amerika'da teknoloji mağazası deyince aklıma bu geliyor hocam

Yukarı