PS5 stokları ne zaman gelir?

hero11cf

Decapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Öncelikle herkese merhaba. Dün akşam saatlerinde MediaMarkt mağazasına gittim ve bundle set PlayStation 5 için adımı yazdırdım. İşte benden önce birisi vardı onun konsolu verildi. Benimkinin ise daha ne zaman geleceği belli değil. Benim PlayStation 5'i God of War: Ragnarok çıkmadan önce almam lazım. Tam tarih vermem gerekirse 9 Kasım 2022'den önce. İnternetten 18-21k aralığına almak istemiyorum. Yani bu zaman aralığında PlayStation 5 elime ulaşırmı yoksa kış aylarına kadar beklemem mi gerekir şimdiden teşekkürler.

O kadar pahalandı mı ya? 2. elleri ne kadar eder acaba? 1 yıllık şu eyni gelen sistemin en dolusundan bile aldım ama son 1 yıldır 15dk bile oynayamadım fırsatım olmadı satsam mı ki.

O kadar pahalandı mı ya? 2. elleri ne kadar eder acaba? 1 yıllık şu eyni gelen sistemin en dolusundan bile aldım ama son 1 yıldır 15dk bile oynayamadım fırsatım olmadı satsam mı ki.
Maalesef aşırı pahalandı yazın başında 12 bin falandı

Bildiğim üzere en son 2023'ün başında stokların geleceği açıklanmıştı ancak Sony, Hindistan gibi ülkelerde aşırı rağbet gördüğü için ve beklendiği için daha erken bir tarihte stok yenilemesi yapabilir zira Hindistan'a da beklenenden iki ay daha erken gelmişti stok.

Yani yanlış anlamadıysam kasım-aralık ayları arasında Sony stok yenilemesi yapacak.

Hepinize teşekkür ederim. Beni bu konuda bilgilendirdiğiniz için. Cihazı teslim aldığımda tekrardan buraya yazacağım.

Evet konuyu tekrardan hortlattım bu hafta içinde MediaMarkt'a stok gelecekmiş. Bu hafta zaten almayı planlıyordum. Yani aslında o gün aradığım MediaMarkt değil de diğer MediaMarkt getiriyor. Bu yüzden kasım-aralık ayları arasında Sony'nin stok yenilemesi yapacağını söyleyen arkadaşı çözüldü olarak işaretliyeceğim. Hepinize tekrardan teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı