PS5 termal macun akması devam ediyor mu?

Keşke konu açsaydınız veya Sony'e bildirseydiniz zaten yatay daha güzel duruyor geçmiş olsun lansman ürünlerde olabiliyormuş şahsen CFI12 ile başlayan modellerde olacağını sanmam.

Şu an sorunsuz çalışıyor, iyi ki erkenden sıkıntı çıkardı, anakarta akamadı.

Teknolojinin şans işi olduğunu her daim görüyoruz. En eski versiyonda sıkıntı yaşamayan arkadaşlar olduğu gibi en güncel versiyonda sorun yaşayanlar olabiliyor.

Merhaba herkese ben daha yeni 3-4 gün oldu PS 5 aldım ve sanırım dik koyunca akma yapıyormuş, bu düzeltildi mi yeni sürümlerde? Bu arada CFI kodu 1218 en günceli hala devam ediyor mu? Yan kullanıyorum ama çok kötü gözüküyor. Dik kullanmak istiyorum ama korkuyorum bir de sanki fanda ufak bir cır cır böceği sesi var. Herkeste olduğu söyleniyor ama bu yeni sürümde onu da mı çözmediler bilen yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Böyle bir sorun zaten olmadı ki düzeltilsin. Sadece eski sürümlerde ve çoğu daha önce işlem gören birkaç cihazda oldu bu durum. Dik kullanımda herhangi bir zarar görmez cihazınız. Gelen ses normal bu arada oyundan oyuna ve cihaza binen yüke göre değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı