PS5 ve Dizi için TV önerisi

Gaviria

Decapat
İsin icinden cikamiyorum ya. Biraz daha ekliyim deyince sonu gelmiyor. Agirlikli olarak PS 5 ve Netflix için kullanmayi dusundugum bir TV ariyorum ama her karsilastirmada insan baska yere sapiyor.

55Q70T ile 55Q80T arasindaydim, simdi 55QNA90T ile LG C1 55 OLED arasindayim. Neredeyse yari yariya fiyat farki var. Bu kadar fiyat farkina degecek bir şey var mi gercekten? Hiç ugrasmadan 55Q70 alip gecsem mi ya da Q80 alacagima 65Q70T mi almalıyım? Karsilastiriyorum karsilastiriyorum isin icinden cikamiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam Sony tavsiye ederim çoğu ürünüm Sony kalitesini anlatmama gerek yok TV olarak da Sony kullanıyorum yaklaşık 6 sene oldu tek bir kere bile sıkıntı görmedim paneli taş gibi zaten piyasada olan LED ekranların veya LCD ekranların patentinin onda olması gerek öyle biliyorum yanlışta olabilir renk konusunda da çok verimli bir marka buna da bir bakın derim.

Son düzenleme:

Hocam Sony tavsiye ederim çoğu ürünüm Sony kalitesini anlatmama gerek yok TV olarak da Sony kullanıyorum yaklaşık 6 sene oldu tek bir kere bile sıkıntı görmedim paneli taş gibi zaten piyasada olan LED ekranların veya LCD ekranların patentinin onda olması gerek öyle biliyorum yanlışta olabilir renk konusunda da çok verimli bir marka buna da bir bakın derim.

Sony hic dusunmemistim. Fiyati da uygunmus biraz arastirayim urunu. Tesekkur ederim, sag olun.

https://www.hepsiburada.com/samsung...lKPK7jbF8lCTL0GBqkyWfV-0rub0dwD4aAuW6EALw_wcB Samsung monitör ve TV de aşırı iyi tek eksiği Android değil tizen diye geçiyor içinde Netflix yt falan var ama yine de Android kadar özgür değil ama eksikliğini hissetmedik hiç.

Guzel TV biliyorum bunu ama maalesef HDMI 2.1 girisi yok bu cihazda. Tesekkur ederim, sag olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı