PS5 vs laptop vs Xbox Series S

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Merhabalar. İyi bir masaüstü bilgisayarım var fakat seyehatlerimde kullanmak için bir cihaz alacağım. Ana amacı oyun olacak onun harici dizi film vs. sizce hangisini tercih etmeliyim? 7000 TL bütçem var GTX 1650 laptop alabiliyorum, PS5 dijital sürüm de alabilirim sizce hangisi? ( çok sık seyahat etmem)

Son düzenleyen: Moderatör:
Cok sık seyahat etmiyorsan seyahat için bir cihaz almana ne gerek var? Konsollari seyahat sirasinda nasıl kullanmayi dusunuyorsun, bana sorarsaniz tamamen bos bir heves 1 hafta kullanip atmak için 7000TL vermeye gerek var mi?

Aga competitive bir şey oynuyorsan laptop al derim. PS5 bende var oyunlar pahali. Genel olarak nerede daha cok oyun oynuyorsan onu al. Eger PC'de CS:GO Valorant tarzi isen al PC her şeyde isini gorur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben seyahatlerimde PS oyunlarımı tekrar tekrar oynarım genelde, çok sık seyahate çıkmadığım için sıkıcı hale gelmiyor, oynadığınız oyun tipine ve seyahat sıklığınıza göre PS öneririm bu açıdan. Senede 2 kere gidecekseniz örneğin PS gayet mantıklı olur, eğer hikayeli oyunları tekrar tekrar oynamayı seviyorsanız.

İyi bir bilgisayarınız var ve seyahat ediyorsanız GTX 1650 laptop almak daha mantıklı.
Masaüstü 1050Ti performansına yakın değerler ile sıkıntısız keyifle oyun oynarsınız.

Merhabalar. İyi bir masaüstü bilgisayarım var fakat seyehatlerimde kullanmak için bir cihaz alacağım. Ana amacı oyun olacak onun harici dizi film vs. sizce hangisini tercih etmeliyim? 7000 TL bütçem var GTX 1650 laptop alabiliyorum, PS5 dijital sürüm de alabilirim sizce hangisi? ( çok sık seyahat etmem)

PS5 seyahat için mantıksız olur (nere takacaksın) sorusu var ve oyunları aşırı pahalı.
Xbox ise iyi bir PC varsa anlamsız kaçar.
Laptop olabilir ama benim tavsiyem Nintendo oyunları seviyorsanız Switch almanız, fiyatı bütçenize göre bayağı uygun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı