PS5 vs PC

Lara_Croftt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Size bir konu hakkında danışmak istedim. Bu ay ya da diğer ay, yeni bir şey alacağım, PC ve PS5 arasında kaldım. PC alırsam biliyorsunuz fiyatlar uçmuş durumda. PS5'de de exclusive oyunlar var ve ben çok seviyorum özel oyunları. Yani demek istediğim ben PC fiyatlarının düşmesini beklemek istemiyorum. O yüzden PS5‘e daha yakın bakıyorum. Sizce PS5 mi PC mi?

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Size bir konu hakkında danışmak istedim. Bu ay ya da diğer ay, yeni bir şey alacağım, PC ve PS5 arasında kaldım. PC alırsam biliyorsunuz fiyatlar uçmuş durumda. PS5'de de exclusive oyunlar var ve ben çok seviyorum özel oyunları. Yani demek istediğim ben PC fiyatlarının düşmesini beklemek istemiyorum. O yüzden PS5‘e daha yakın bakıyorum. Sizce PS5 mi PC mi?

Özel oyunlar için PS5.

Bence şu an PS5 alın en azından en yüksek görüntü kalitesinde oynarsınız ama PS5 fiyatına şu an bir PC toplarsanız o kadar yüksek kalitede oynayamazsınız.

Bence ikisi karşılaştırılamayacak şeyler PS5 de sadece oyun oynayabilirken PC her şeyi yaparsın zaten bir PC'nin varsa bence oyun için PS5.

Zaten kendi kararınızı vermişsiniz, PS5 alın derim. (Bütçe yeterli olsa PC derdim)

Eğer elinizde işinizi gören PC varsa kesinlikle PS5 alın.

"İşinizi gören" biraz öznel bir kavram oldu galiba. Açarsam, normal bir kullanıcının ihtiyacını karşılayabilecek düzeyde yani video izlemedir ödev yapmaktır arada bir basit oyunlara girmektir o işleri karşılayan bilgisayar demek istedim.

Ama eğer bilgisayarınız yoksa konsoldan önce bilgisayara ağırlık vermenizi öneririm. Daha çok kullanacaksınız çünkü. Evet belki fiyatlar uçtu ama onun yerine daha uygun fiyata APU tarzı bir sistem toplayabilirsiniz elinizde kalan parayı biriktirerek daha sonra Ps5 alabilirsiniz ya da bir bakarsınız fiyatları düşer. (Bu koşullarda ne kadar değişir fiyatlar bilemiyor insan.)

Yeni konular

Geri
Yukarı