PS5 vs PS4 Pro

Vardı satıp PC aldım performans kötü geldi diye.
Performans kötümü geldi? Çok garip, en iyi konsollar arasında series s, bozuk çıkmış olabilir sizinki.

PS Plus Deluxe ilgimi çekti.

Bakın bu bir neden işte, zaten PC'niz var belirli bir içerik için alacaksanız bu cihazı. Plus'taki içerikleri kontrol etmedim ama sizin istediğiniz içerikler PS4'te varsa PS4 alsanız yeterli diye düşünüyorum çok para harcamaya gerek yok.

Performans kötümü geldi? Çok garip, en iyi konsollar arasında Series S, bozuk çıkmış olabilir sizinki.

Bozuk değil 900 p çalışan bir alet beni tatmin etmez doğal 1080p dahi veremiyor alet yıl olmuş 2023.

Bakın bu bir neden işte, zaten PC'niz var belirli bir içerik için alacaksanız bu cihazı. Plus'taki içerikleri kontrol etmedim ama sizin istediğiniz içerikler PS4'te varsa PS4 alsanız yeterli diye düşünüyorum çok para harcamaya gerek yok.
Ps4 de vardı satmıştım hem o eski oyunlar hem gow ragnarök hem ps plus çok iyi gözüküyor

Bozuk değil 900 p çalışan bir alet beni tatmin etmez doğal 1080p dahi veremiyor alet yıl olmuş 2023.

PS4 de vardı satmıştım hem o eski oyunlar hem GoW ragnarök hem PS Plus çok iyi gözüküyor.

O zaman PS5 tek seçenek, yalnız hocam Series S olduğuna emin misiniz? 2K ya kadar görüntü destekliyor cihaz çünkü.

PS4 de vardı satmıştım hem o eski oyunlar hem GoW ragnarök hem PS Plus çok iyi gözüküyor.

Neredeyse her oyunu 1080p çalıştırıyor, siz hangi oyunları oynadınız ya, şu anda en iyi Next gen konsol Series S.

O zaman PS5 tek seçenek, yalnız hocam Series S olduğuna emin misiniz? 2K ya kadar görüntü destekliyor cihaz çünkü.

Hocam çoğu oyun 900 p 60 FPS native 1080 verdiği oyun az 2 k upscale yapıyor monitör desteklerse.

Neredeyse her oyunu 1080p çalıştırıyor, siz hangi oyunları oynadınız ya, şu anda en iyi Next gen konsol Series S.

En iyi Next gen konsol PS5 Series X'dir Series S upscale 1080p çalışıyor 900 pden 1080'e upscale edilmiş doğal 1080p az oyunda.

Hocam çoğu oyun 900 p 60 FPS native 1080 verdiği oyun az 2 k upscale yapıyor monitör desteklerse.

En iyi Next gen konsol PS5 Series X'dir Series S upscale 1080P çalışıyor 900P'den 1080'e upscale edilmiş doğal 1080P az oyunda.

Bilmiyorum, ben daha rastlamadım 900P oyuna, 1 yıldır kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı