PS5 vs PS5 Slim

Hocam PS5’te HDR kullanıyormusunuz ? Güneş görünmeyene kadar diyor bir tık gözükmesi gerekiyormu yoksa tam kaybolduğu anda ilerlemi demem gerekiyor ? HDR açıkken karanlık mekanlar dahada karanlıklaşıyor
Kullanıyorum ve ekranda yazdığı gibi o güneş çok zor fark edilir derecede bırakıyorum ben. Neredeyse görünmüyor yani. Tam kaybolmadan hemen önceki ayarda benimki. Yani söylendiği gibi.

Kullanıyorum ve ekranda yazdığı gibi o güneş çok zor fark edilir derecede bırakıyorum ben. Neredeyse görünmüyor yani. Tam kaybolmadan hemen önceki ayarda benimki. Yani söylendiği gibi.
Anladım teşekkür ederim benimde öyle Cyberpunk oynuyorum şuan onunda ek ayarları var parlak veya karanlık olarak ama genel olarak beğendim HDR şeyini PS4’te varmıydı hatırlamıyorum varsaydıda açmadım :D

Anladım teşekkür ederim benimde öyle Cyberpunk oynuyorum şuan onunda ek ayarları var parlak veya karanlık olarak ama genel olarak beğendim HDR şeyini PS4’te varmıydı hatırlamıyorum varsaydıda açmadım :D
HDR benim Tv'de baya fark ediyor. Açtıktan sonra Rdr 2 uçtu mesela. GTA 5, Uncharted 4 ve Spiderman 2'de HDR'dan sonra çok güzel görünmeye başladı.

Anladım teşekkür ederim benim de öyle Cyberpunk oynuyorum şu an onunda ek ayarları var parlak veya karanlık olarak ama genel olarak beğendim HDR şeyini PS4'te var mıydı hatırlamıyorum varsaydıda açmadım :D

Vardı PS4'te de. HDR güzel ya özellikle açık hava olduğunda güneş'in sarılığı falan bariz fark ediyor.

HDR benim Tv'de baya fark ediyor. Açtıktan sonra Rdr 2 uçtu mesela. GTA 5, Uncharted 4 ve Spiderman 2'de HDR'dan sonra çok güzel görünmeye başladı.
Evet bende onu farkettim geçen HDR bi açtım oyunun havası değişti eğer güzel monitör veya tv varsa çok daha iyi 4K bişey varsa tadından yenmez.

Vardı PS4'te de. HDR güzel ya özellikle açık hava olduğunda güneş'in sarılığı falan bariz fark ediyor.
Keşke kullansaydım neyse PS5’te açmaya başladım. Samsung TV varda qled veya oled değil sadece uhd led yazıyor ama yinede işimi görüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı