PS5 vs RTX 4060 Ti sistem

1650 kötü değil ama orta olacak kadar iyi değil. 1070 kullanıyorum keşke orta olsa.

Uzun süreli alacaksan PS5 alman için bir neden yok şimdiden zorlanmaya başladı ömrü bitti ve Pro'su geliyor o yüzden PC. 8 yıldır aynı laptopta oyunları native 1080p 60 FPS oynayabiliyorum Cyberpunk gibi bazı oyunlarda FSR 2.1 yüksek ayarlarda oynadım uzaktan oynayınca göze batmıyor. Daha 2 yıl 1080 oynatır FSR ile.
Pro'su aynı cihazın daha güncel donanımlı versiyonu olacak yani PS5 ne zaman ölürse Pro'su da ölecektir PS4 ve PS4 Pro mantığı gibi düşünün.

Pro'su aynı cihazın daha güncel donanımlı versiyonu olacak yani PS5 ne zaman ölürse Pro'su da ölecektir PS4 ve PS4 Pro mantığı gibi düşünün.

PS4 Pro daha uzun süre kullanilabir oldu oyun desteği uzun sürecek ben konforu demek istedim. PS5 prods tersflops çok artacak PS4 ve PS4 Pro arasındaki farktan daha fazla olabilir.

PS4 Pro daha uzun süre kullanilabir oldu oyun desteği uzun sürecek ben konforu demek istedim. PS5 prods tersflops çok artacak PS4 ve PS4 Pro arasındaki farktan daha fazla olabilir.
Tabi orası doğrudur benim demek istediğim destek süreleriydi. Bir oyun PS5 Pro'ya çıkacaksa düz PS5'e de çıkmak zorunda bu noktada PS5 gücü yetmezse Pro'ya da çıkmayacaktır. PS6 çıkınca satar geçerim o zamana kadar en iyi grafikleri alayım diyen biri Pro modeli bekleyebilir.

Tabii orası doğrudur benim demek istediğim destek süreleriydi. Bir oyun PS5 Pro'ya çıkacaksa düz PS5'e de çıkmak zorunda bu noktada PS5 gücü yetmezse Pro'ya da çıkmayacaktır. PS6 çıkınca satar geçerim o zamana kadar en iyi grafikleri alayım diyen biri Pro modeli bekleyebilir.

PS destek konusunda oyun satmak için çok süre veriyor PC'ye bile getiriyorlar satmak için.

Tabii orası doğrudur benim demek istediğim destek süreleriydi. Bir oyun PS5 Pro'ya çıkacaksa düz PS5'e de çıkmak zorunda bu noktada PS5 gücü yetmezse Pro'ya da çıkmayacaktır. PS6 çıkınca satar geçerim o zamana kadar en iyi grafikleri alayım diyen biri Pro modeli bekleyebilir.

PS5 Pro'ya gücü yetmezse PC alsın diyorum ben de.

PC daha mantıklı. Zaten artık çoğu PS exclusive oyunlar PC'ye geliyor. Attığın sistem iyidir alınır yanına da şu soğutucuyu çektin mi tadından yenmez.

Soğutucu şart.

Tamamdır çok teşekkürler.

Elinizde ortalama PC varsa PS5 alabilirsiniz, yoksa da PC'ye henüz çıkmayan veya ileride önce PS5'e birkaç yıl sonra PC'ye çıkacak oyunları ne kadar oynamak isteyeceğinizi de düşünerek tercih de bulunabilirsiniz.

GTA 6 ile birlikte PS5 Pro çıkacak diyorlar belki PS 5'i o zaman alırım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı