PS5 vs sistem toplama

Saltopat

Decapat
Makaleler
10
Arkadaşlar şu anda 7500 TL var. Konsol almayı düşünüyorum ya da PC toplamayı. Daha önce hiç konsol deneyimi yaşamadım ve açıkçası PS5'in özel oyunlarını deneyimlemek istiyorum ve ayrıca halihazırda bir Gaming laptopum var. Sizce en mantıklısı ne olur? Bir de PS5 ne zaman stoklara gelir, bilginiz var mı? Ya da ön sipariş edebileceğim güvenli bir site var mı bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun alabilecek para biriktirebilirsen PS5 bilgisayarda da rekabetçi oyun oynarsın.

Xbox Series X öneririm, tabii eğer özel oyun sizin için o kadar önemli değilse. Eğer önemliyse PS5 alın. Elinizde gaming laptop varken sistem toplamak saçma olur.

Xbox Series X öneririm, tabii eğer özel oyun sizin için o kadar önemli değilse. Eğer önemliyse PS5 alın. Elinizde Gaming laptop varken sistem toplamak saçma olur.

Xbox oyunlarının birçoğunu zaten bilgisayarda oynayabilir. Özel oyunları oynayamadıktan sonra konsolun pek bir mantığı kalmıyor bence.

Xbox Series X öneririm, tabii eğer özel oyun sizin için o kadar önemli değilse. Eğer önemliyse PS5 alın. Elinizde Gaming laptop varken sistem toplamak saçma olur.

Hocam özel oyunları oynamak istediğim için açıkçası Xbox düşünmüyorum. Bir de şimdi Sony ile Discord anlaştı bu da demek oluyor ki PS5'e garanti Discord uygulaması gelecek bende arkadaşlarıma PA5'ten yayın da yapmayı düşünüyorum Uncharted serisi vb.

Yeni konular

Geri
Yukarı