PS5 vs Xbox Series X

Elite Controller 2 alırsak yurt dışından getirticez tanıdığa filan. Uyguna geliyor yine buraya göre.

Niye acaba?

Game Pass var demişsiniz. PC'de ne oynayacaksanız aynısını Xbox'da da onları oynarsınız. Yani PC'deki oyunların aynısını oynamak için almış olursunuz konsolu.

Aslında haklısınız da PS5 de hangi oyunlar var acaba oynanacak bilgisayarda olmayan? En son kasayı sökeceğim salona kuracağım 2 kol çekeceğim takılıcam öyle.

Aslında haklısınız da PS5 de hangi oyunlar var acaba oynanacak bilgisayarda olmayan? En son kasayı sökeceğim salona kuracağım 2 kol çekeceğim takılıcam öyle.
Kasayı söküp salona kurmak Xbox konforu vericekse mantıklı olabilir. Bunu dışında siz özel oyun için değil, PC'de olan oyunları rahatça TV'den oynamak için istiyorsunuz bunun nesi mantıksız ben anlamadım?

Anladım o zaman 2 kol PS5 almak daha mı iyidir? Gönlüm Xbox diyor ama haklısınız sizde. Bir de PS5 Pro beklenir mi sizce?
Ps5 pro beklenmez slim bile aşırı pahalı iken arkadaşlarında dediği gibi güçlü pc varken xbox gereksiz ama sisteminize bağlı pc güçsüzse bence xbox alın.

Kasayı söküp salona kurmak Xbox konforu verecekse mantıklı olabilir. Bunu dışında siz özel oyun için değil, PC'de olan oyunları rahatça TV'den oynamak için istiyorsunuz bunun nesi mantıksız ben anlamadım?

Mantıksız değil sadece aynı kalite olmuyor HDMI güç kablosu klavye çekmek lazım oyunu açmak için vs derken kablo yığını oluyor.

Anladım o zaman 2 kol PS5 almak daha mı iyidir? Gönlüm Xbox diyor ama haklısınız sizde. Bir de PS5 Pro beklenir mi sizce?

Gönlünüz Xbox diyorsa Xbox alın. Oyun fiyatlarının ucuzluğundan belirtmemişim zaten😀 Xbox mağazası daha ucuz. PS5 Pro ile ilgili bırakın duyuru, sızıntı bile yok. Bu arada PC güçsüz ise Xbox alınabilir üyelik olduğu için Game Pass'e.

Geri
Yukarı