PS5 Wi-Fi kopması

O zaman bu yazilimsal bir durumdur gönlumüzü ferah tutalım bi güncelleme gelir elbet. Ama bak ben sunu uaptim ise yariyor, ps"yi acinca ağ ayarlarina girip internete baglan tıkinı tiklayip baglantiyi kes, 4,5 saniye bekle ve tekrar internete bağlan de sonra oyun oyna. Ben bu sekilde kullandim bugün hic baglantim kopmadı. Her ps"yi acişinda ilk isin ağ ayarlarindan neti kesip bir kac saniye beklemek olsun. Kulaga sacma geliyor ama ben de simdilik ise yaradi. Dene sen de. Güncelleme gelene kadar böyle yapalım
deneyeceğim umarım bende de işe yarar

Merhaba, PS5'im var ve sürekli Wi-Fi bağlantısını kaybediyor ve bu durum beni sinir ediyor. Neredeyse her şeyi denedim modemi sıfırladım. PS5 sıfırladım ama değişen bir şey yok. Bu durumu yaşayan başka biri var mı varsa çözümü buldu mu en sonunda garantiye göndermeyi düşünüyorum.

Hocam öncelikle çok geçmiş olsun inşallah donanımsal bir sıkıntı değildir PS3 tede PS4 tede fat kasada sıkıntı oldu ya bu cihazları bilerek sıkıntılı çıkarıyorlar insanlar Slim'le Pro çıktığında alsınlar diye ya da bu fat kasalar test cihazları Slim'le Pro için buradan herkese söylüyorum PS5 almayın PS5 Slim'ya da PS5 Pro alın dualsense V2 çıkar yeni nesil PS5'ler çıkar sizdeki PS5 çöp muamelesi görür.

Hocam paket kaybı sorunu yaşıyor olabilir misiniz acaba? Mümkünse modem firmware güncelleyin, konsolu kolaylıkla Wi-Fi sinyallerini alabilecek bir yere konumlandırın. Veyahut kabloyla bağlanın. DNS olarak Cloudflare tavsiye ederim 1.1.1.1 ve 1.0.0.1 şeklinde olması gerek.

Hocam paket kaybı sorunu yaşıyor olabilir misiniz acaba? Mümkünse modem firmware güncelleyin, konsolu kolaylıkla Wi-Fi sinyallerini alabilecek bir yere konumlandırın. Veyahut kabloyla bağlanın. DNS olarak Cloudflare tavsiye ederim 1.1.1.1 ve 1.0.0.1 şeklinde olması gerek.
Ben kabloyla bağlaniyorum bende de baglanti kopma sorunu var

Bende de 1 veya 2 saatte bir yapiyor ama 2 saniye icin de internet geri geliyor ve yeniden baslatmama gerek kalmiyor. Ben de de boyle bir sorun var. Kablo bagladim, wifi bağladim yine ayni. Saat bası baglanti yok bildirimi gelip 2 saniye sonra tekrar baglaniyor. Online oynuyorum, aniden oyundan atiyor deli oluyorum
Merhaba bendede aynı sorun var kablolu bağladığım halde her saat ortalama kopma oluyor . Ağa bağlanılamadı diyor sonra 2 saniye sonra geliyor . Siz çözümü bulabildinizmi?

Merhaba bendede aynı sorun var kablolu bağladığım halde her saat ortalama kopma oluyor . Ağa bağlanılamadı diyor sonra 2 saniye sonra geliyor . Siz çözümü bulabildinizmi?
Merhaba, bende hala çözüm bulamadım. DNS değistirmeyi bile denedim ama oda işe yaramadı
Merhaba, PS5'im var ve sürekli Wi-Fi bağlantısını kaybediyor ve bu durum beni sinir ediyor. Neredeyse her şeyi denedim modemi sıfırladım. PS5 sıfırladım ama değişen bir şey yok. Bu durumu yaşayan başka biri var mı varsa çözümü buldu mu en sonunda garantiye göndermeyi düşünüyorum.

Hocam sorunu çözdüm 😊

Geri
Yukarı