PS5 yerine PS4 Pro aldım moralimi bozmama gerek var mı?

Açtığın konuları okudum. Konularında PS4 Pro ve PS5'i kıyaslamamışsın. Her konunda farklı konsolları birbirleri ile kıyaslamışsın ve yeterli cevapları alamayınca tek tek konsollar hakkında bilgiler toplamışsın. Yeterli düzeyde sorular sormadığın için kendi kafana göre iş yapmışsın.
Forumda "PS4 Pro mu PS5 mi?" diye bir konu açtığın zaman altına gelecek konsol tercihlerini hepimiz çok iyi biliyoruz.

Nasıl bir konu aç saydım
PS4 Pro'yu kaça aldınız acaba?
4000

Nasıl bir konu aç saydım

4000

Dostum almak istediğin konsollar hakkında konu açacaktın, düzgünce durumunu açıklayacaktın ve bütçe belirtecektin.
Her konun birbirinden farklı.
Bir konuda Xbox ile Pro'yu kıyaslamışsın, bir konunda PS5 ile bilgisayar kıyaslamışsın diğer konunda bütçenle 2020 senesinde ne almalısın bunu konuşmuşsun. Her konun birbirinden farklı.
Açsaydın adam akıllı PS5 vs PS4 Pro diye bak bakalım nasıl öneriler geliyordu.

Ah be keşke almasaydınız Xbox Series S 3700TL

Hayatımda hiç PlayStation sahip olmadım özel oyunlarının çok merak ediyordum pek Xbox oyunlarını sevmiyorum
Dostum almak istediğin konsollar hakkında konu açacaktın, düzgünce durumunu açıklayacaktın ve bütçe belirtecektin.
Her konun birbirinden farklı.
Bir konuda Xbox ile Pro'yu kıyaslamışsın, bir konunda PS5 ile bilgisayar kıyaslamışsın diğer konunda bütçenle 2020 senesinde ne almalısın bunu konuşmuşsun. Her konun birbirinden farklı.
Açsaydın adam akıllı PS5 vs PS4 Pro diye bak bakalım nasıl öneriler geliyordu.
Kanka açtım önerdiğin konuyu ve fikrim bir sürü değişti

Eski sistem güncel bir donanım alman daha iyi olur en azından hakkını verir PS4 artık eski bir sistem olanakları az PS5 daha ideal olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı