PS5'e çıkacak oyunlar PS4 Pro'ya da çıkacak mı?

ibrahimsenn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hayat kadını.
PS4 Slim kasam var. Arkadaşın biri PS5'e çıkacak oyunları PS4 Pro'ya da çıkacak dedi. Ben de onun söylentisi ile PS4 Pro almayı düşündüm. Alınır mı, öyle bir şey var mı? Teşekkür ederim.

Arkadaşın teknolojik cihazlar hakkında bir şey bilmiyor dostum. PS4 Pro, Slim ve Fat. Hepsinin desteği aynı gün aynı saat aynı dakika ve aynı salisede kesilecek. PS4 Slim, Pro ve Fat kasalara 3 sene daha hikaye oyunları gelir ve spor oyunları ise 5-6 sene gelir. Dert etmen gereken bir şey yok. Eğer 4K çözünürlükte bir televizyonunuz yoksa, Slim size bir hayli yeter. Güzel güzel oynayın :). Ben Fat kasa sahibiyim :).

Arkadaşın teknolojik cihazlar hakkında bir şey bilmiyor dostum. PS4 Pro, Slim ve Fat. Hepsinin desteği aynı gün aynı saat aynı dakika ve aynı salisede kesilecek. PS4 Slim, Pro ve Fat kasalara 3 sene daha hikaye oyunları gelir ve spor oyunları ise 5-6 sene gelir. Dert etmen gereken bir şey yok. Eğer 4K çözünürlükte bir televizyonunuz yoksa, Slim size bir hayli yeter. Güzel güzel oynayın :). Ben Fat kasa sahibiyim :).

TV 4K Samsung TV 1 2 ay içinde Pro'ya geçmeyi düşünüyorum çünkü cyber punk bile PS4 ve SLI'mde kasıyor 1 yıl sonra çıkacak oyunlar hayli kasar optimize problemi var ama yeni çıkacak oyunların kasacağınımdüşünüyorum 30 FPS altı vereceğini 👌👍

Yani 4K TV varsa Pro'ya geçmek mantıklıdır ama CP77 Pro'da bile kötü çünkü şirketin hatası. Ayrıca yeni oyunları 30 FPS oynatacakmış sanırım ama stabil olacak. Resident Evil Village 60 FPS. Hayırlı olsun şimdiden :).

O kadar da olmaz.

PS3 2006'da çıktı destek yeni kesildi. PS4 2013'de çıktı, emin olun ki o 2026'yı rahat görür. Yazımın tamamını okursanız o kadar bile sürebilir dedim ve yazımın başında tahmin dedim. PS4 Pro 2016'da çıktı onun için muhtemelen 2028 veya 2030'a kadar bile sürebilir. Aksi bir teziniz varsa lütfen açıklayın ve düzgün kelimeler kullanın.

Geri
Yukarı