PS5'e uygun hoparlör önerisi

Can Akmann

Hectopat
PS5'im için hoparlör arıyorum, bütçem 500 TL. Çok büyük olmaması lazım. Yerim pek yok, oyun ve bazen film için arıyorum ama ağırlıklı oyun için kullanacağım. Bluetooth ile bağlanması tercihimdir. Önerilerinizi bekliyorum.
Sanırım PS5'in Bluetooth'lu speakerlar ile uyumu yokmuş arkadaşlar. O zaman monitörümde 2.0 USB girişi var. USB 2.0 girişli bir hoparlör de alabilirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS5'im için hoparlör arıyorum, bütçem 500 TL. Çok büyük olmaması lazım. Yerim pek yok, oyun ve bazen film için arıyorum ama ağırlıklı oyun için kullanacağım. Bluetooth ile bağlanması tercihimdir. Önerilerinizi bekliyorum.
Sanırım PS5'in Bluetooth'lu speakerlar ile uyumu yokmuş arkadaşlar. O zaman monitörümde 2.0 USB girişi var. USB 2.0 girişli bir hoparlör de alabilirim. Teşekkürler.

Şimdi şöyle sizi yanlış yönlendirmek istemem.
Bildiğim kadarı ile direk Bluetooth uyumlu hoparlör yok.
Monitörden USB ile çıkış alabileceğinizide sanmıyorum sizin için en uygunu ya eski monitörünüzü satıp yerine ses çıkışlı bir monitör almanız.
Ya da biraz daha para biriktirip PS5 kulaklığını almanız sizin için uygun olacaktır.
Bir de şöyle bir yol izleyebilirsiniz bazı mönitörlerde kulaklık çıkışı oluyor o çıkışa 3, 5mm kablo ile destekliyen ses sistemini bağlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı