PS5'i hızlıca nasıl alabilirim?

Hocam ben Keşandayım, yakın bize Bulgar. Gidelim beraber :D
Hocam stok yok onlarda da .
Hocam kutusundan çıkarıp valize koyunca özel eşya olarak geçiyor ve vergi alınmıyor. :)
Evet öyle hocam. Durun bakalım ama daha fiyat vs açıklanmadı.
Eğer fiyatlar 6500 bandında olursa ben açıkçası Türkiye'den alırım. Bulgaristan'dan zaten masraflarla beraber 5100-5000 bandına geliyor benim ürün. Burada 1, 5K daha verip 2 yıl garantili olanını alırım.
Ayrıca Bulgaristan'ı da takip ediyorum ama orada da stok pek yok gibi hatta hiç yok.

Hocam ben keşandayım, yakın bize bulgar. Gidelim beraber :D.

Oradan alabilmemiz için ürünün mağazalarda bulunabilir seviyelerde olması gerek. Şu geçtiğimiz 2 ayda orada bırakın elle alacağız internet üzerinde bile stok bulunmuyor. Bizim buraya en azından ara sıra geliyor. Bulgaristan'a da ara sıra geliyordur ama bizi ilgilendirmiyor o zaten orada da çıktığı gibi tükeniyor. Yani stok sorunu çözülene kadar o iş yaş benden söylemesi. Katılmayan varsa buyurun konuşalım.

PS5'i yoktan vâr edemeyeceğimize göre, stok bekleyeceksin. Ya da yurt dışında tanıdıklar varsa onlar mağazada, PS5'in olduğundan ve stoklu olduğundan emin olduktan sonra alırsınız.

Bide gittiğin zaman alamadan dönmek de var :D

PS5'i yoktan vâr edemeyeceğimize göre, stok bekleyeceksin. Ya da yurt dışında tanıdıklar varsa onlar mağazada, PS5'in olduğundan ve stoklu olduğundan emin olduktan sonra alırsınız.

Bide gittiğin zaman alamadan dönmek de var :D
Çanakkale'de yaşıyorum. Bulgaristan yakın o yüzden orayı seçtim.
Siz de anlaşılan Çanakkale'desiniz. Oranın da durumu bizden vahim ve tanıdık yok.
Artık PS tarafında stoklar gelmeli yeter bu kadar ya.
Bunlar en sonunda Xbox aldıracak gerçekten.
Ocak ayı bitiyor vergi 31 Aralıkta düştü ama hala ne fiyat ne stok hiçbir şey yok.
Bu kadar müşteriyi takmayan firma ilk defa görüyorum. Nasıl olsa alacak diye acele etmiyorlar gibime geliyor.
Haksız mıyım? Bir şeyler bilen var mı bu konuda fiyat ve stok olarak PS5 tarafında?

Yeni konular

Geri
Yukarı