PS5'in her modelinde Coil Whine mevcut

• Konuyu başlatan Gereksiz üye 276577
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 86
  • Görüntüleme 12B
Azicik paragraf yapaydin daha okunakli olurdu. 😀 Aynen haklisiniz.

Pardon hocam ya. Gece gece kafa almıyor o kadar. Neyse benim görüşler böyleydi. Artık didiklemeyelim daha fazla mevzuyu. Makine her şeye rağmen gayet güzel alınır. Şu anda almak isteyene öneririm. Coil'den kurtulmak dert değil kulaklık taksanız alakanız olmaz sesle mesela.
PS oyunları ve DualSense'i yeter bence coil de nazar boncuğu olsun :)

DualSense gercekten cok iyi. Özellikle jiroskoplu olması zaten beni almaya itiyor. Xbox da BF 5 oynamak icin alismam 1 ayimi aldi. 😀😀😀 BF 6 cikinca slim modelleri de ciksa keske de alsak.

DualSense gercekten cok iyi. Özellikle jiroskoplu olması zaten beni almaya itiyor. Xbox da BF 5 oynamak için alismam 1 ayimi aldi. 😀😀😀 BF 6 cikinca Slim modelleri de ciksa keske de alsak.

DualSense'i ilk duyurduklarında o kadar ilgimi çekmedi. Sadece ebat Xbox kolları ayarında olsun ama analoglar yan yana olsun istiyordum o bile benim için yeterliydi. Sonra kasım'da ilk alanları izledim onlar öyle güzel böyle güzel diyorlardı. Şubatta aldım bende. DualShock 3'ten sonra fevkalade. Xbox gidip aynı kolu koymuş üstüne tuş ekleyip. Siz mesela diyelim One X'i bırakıp Series X aldınız. Tuttuğunuz kol aynı, konsolun ara yüzü aynı, oynayacağınız oyunlar aynı malum daha çıkış oyunu yok. Yeni nesil anlayışı yok. Süper sessiz olmuş kime ne yazar? Bence konsolu konsol yapan oyunlarıdır ve Gamepad'dir.

DualSense'i ilk duyurduklarında o kadar ilgimi çekmedi. Sadece ebat Xbox kolları ayarında olsun ama analoglar yan yana olsun istiyordum o bile benim için yeterliydi. Sonra kasım'da ilk alanları izledim onlar öyle güzel böyle güzel diyorlardı. Şubatta aldım bende. DualShock 3'ten sonra fevkalade. Xbox gidip aynı kolu koymuş üstüne tuş ekleyip. Siz mesela diyelim One X'i bırakıp Series X aldınız. Tuttuğunuz kol aynı, konsolun ara yüzü aynı, oynayacağınız oyunlar aynı malum daha çıkış oyunu yok. Yeni nesil anlayışı yok. Süper sessiz olmuş kime ne yazar? Bence konsolu konsol yapan oyunlarıdır ve Gamepad'dir.
Zaten series X de gözüm yok hani derler ya ayni malin laciverti. One x de suan icin grafikler fazlasiyla yeterli benim icin kaldi ki zaten series X icin cikan özel oyun yok ilgimi çeken. Şöyle tüm özelliklerini sömürecek FPS oyunu falan çıksa tamam derim de yok. PS5 bu yüzden istiyorum.

Cfı 1016a gelmiş bana iyi midir daha kutusunu açmadım nedersiniz dostlar:Ddostlar PS5 Eurasia garantisi yazmıyor kutuda ama :D Hepsiburada'da :D eurasai garantili yazıyordu sorun teşkil eder mi:D 7950TL geldi bana:D

Son düzenleme:
Cfı 1016a gelmiş bana iyi midir daha kutusunu açmadım nedersiniz dostlar: Ddostlar PS5 Eurasia garantisi yazmıyor kutuda ama :D Hepsiburada'da :D eurasai garantili yazıyordu sorun teşkil eder mi:D 7950TL geldi bana:D

Hocam benimki de 1016A. Zaten 1016 dışında yeni bir sürüm üretilmedi herkeste neyse o.
Etiket bende vardı ama sizde olmayabilir. Kutunun altında ürün ithalatı ile ilgili garanti içeren bir bölüm var kutuyu ters çevirip bir bakın. Zaten anlarsınız. Bu arada pahalı almışsınız ama hayırlı olsun :)

Rakibinde yok takarım aynı parayı verdik.
Bunlar niye kocaman kasayı sessiz yapamadı :)

Hocam sizde haklısınız o kadar para verince insan kusursuz olsun istiyor...
Ben PS4 Slim'den bilgisayara geçiş yaptım. Benim bilgisayarım da da /RX560/ coil whine sorunu var. Ama benim için önemli bir şey değil.
Şu da var ben 5400TL'ye siz 8.000e aldınız. 🤣

Hocam sizde haklısınız o kadar para verince insan kusursuz olsun istiyor...
Ben PS4 Slim'den bilgisayara geçiş yaptım. Benim bilgisayarım da da /RX560/ coil whine sorunu var. Ama benim için önemli bir şey değil.
Şu da var ben 5400TL'ye siz 8.000e aldınız. 🤣

Hocam anladım demek istediğinizi de PC ile konsol aynı ligin oyuncuları değiller bir kere fiyat bazında sanki bizler ekstra 2500TL vermişiz gibi anlatmışsınız da siz de farkındasınızdır yani :)
2021 senesinde hala Coil'i nasıl çözemiyor bu firmalar anlamış değilim.
8K oyun istemiyorum ya 120FPS de istemiyorum.
4K 60FPS sağlasın sessiz olsun çok mu ey Sony?

Geri
Yukarı