PS5'te eski God of War oyunları oynanır mı?

Bfordutska

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GAMING TRIO CLASSIC RX7900 XT + INTEL I5 12400F + CORSSAIR DDR4 16GB 3200MHZ RAM
Sonunda PS5 satın alabildim ve şu an kargoda. Merak ettiğim bir şey var, bugüne kadar olan tüm God of War oyunlarını PS5'te oynayabilir miyim?

Sonunda PS5 satın alabildim ve şu an kargoda. Merak ettiğim bir şey var, bugüne kadar olan tüm God of War oyunlarını PS5'te oynayabilir miyim?

Şu anda sadece son iki oyun oynanıyor diye biliyorum. Sony PS5 için özel bir Cloud Gaming sistemi geliştiriyor diye okumuştum. PS1 PS2 ve PS3 oyunlarını Cloud üstünden oynanabilecek şekilde yayınlayacaklar diye gördüm.

Umarım doğrudur.

Şu anda sadece son iki oyun oynanıyor diye biliyorum. Sony PS5 için özel bir Cloud Gaming sistemi geliştiriyor diye okumuştum. PS1 PS2 ve PS3 oyunlarını Cloud üstünden oynanabilecek şekilde yayınlayacaklar diye gördüm.

Umarım doğrudur.
PS3 oyunları dediğiniz şekilde oynanabiliyor fakat Türkiye'de yok bu hizmet.

God of War (2018)
God of War Ragnarok
God of War 3 Remastered
Bu oyunlar onyanabiliyor PS5 te şu an için ülkemizde.

PS5'te sadece PS4 ve PS5 için çıkmış olanları oynayabilirsiniz çünkü sevgili Sony PS4 öncesi için geriye dönük uyumluluk yapmadı. Diğer ülkelerde PS Plus aboneliği ile Cloud üzerinden oynanıyor ancak bu ülkemizde bulunmuyor.

Geri
Yukarı