PS5'te God of War Ragnarög PS4 versiyonu çalışır mı?

omerderlerrr

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ilkbahar indirmi ile gelen oyunlardan God of War: Ragnarök'ü almak istiyorum. PS4 standart sürümü 996 TL. PS5 sürümü ise 1300. Benim sistemim PS5. acaba PS4 sürümünü alırsam çalışır mı, çalışırsa da ne gibi eksikler olur?

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba ilkbahar indirmi ile gelen oyunlardan God of War: Ragnarök'ü almak istiyorum. PS4 standart sürümü 996 TL. PS5 sürümü ise 1300. benim sistemim PS5. acaba PS4 sürümünü alırsam çalışır mı, çalışırsa da ne gibi eksikler olur?

Şimdiden teşekkürler.

Vay be ne çabuk ilkbahar indirimi geldi. Diger indirim ne zaman biliyor musunuz?

Hocam PS 4 alacağız şimdi konsolu alacağız bu sefer de oyuna para yok.😀

Hocam ailede çok PS oynayan senden başka biri var mı ya da arkadaşınmı gelecek ya da yedek olarak kalsın diyorsan benim fikrim öncelik oyun alın ilkbahar indirimi var şu an ve bir sürü oyun indirimde kaçırma derim sürekli indiririm oyunlarına bakın zaten PS App uygulamasından rahatlıkla bakabiliyorsun.

Hocam ailede çok PS oynayan senden başka biri var mı ya da arkadaşınmı gelecek ya da yedek olarak kalsın diyorsan benim fikrim öncelik oyun alın ilkbahar indirimi var şu an ve bir sürü oyun indirimde kaçırma derim sürekli indiririm oyunlarına bakın zaten PS App uygulamasından rahatlıkla bakabiliyorsun.

Hocam sülalem Xbox kullanıyor. Arkadaslarımda konsol yok PC kullanıyorlar. Bir de hocam bu PS App genel PlayStation yonetiyorsun.

O zaman ilk önce oyunlara yönelin derim. Assassin's Creed serisi indirimdeydi 120tk falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ilkbahar indirmi ile gelen oyunlardan God of War: Ragnarök'ü almak istiyorum. PS4 standart sürümü 996 TL. PS5 sürümü ise 1300. Benim sistemim PS5. acaba PS4 sürümünü alırsam çalışır mı, çalışırsa da ne gibi eksikler olur?

Şimdiden teşekkürler.
Tabii ki çalışır. PS3, nasıl PS2 ve 1 oyunlarını açabiliyorsa, PS5 de PS4'ün oyunlarını açabilir. (Fiziksel almanı tavsiye ederim.)

Geri
Yukarı