PS5'te God of War 2005 oynanır mı?

Plexuss

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, internette araştırdığımda 2005'te çıkan ilk GoW oyununun PS5 üzerinde oynanabildiğini gördüm ancak GoW 3 Remastered dışında hiçbir GoW oyunu ne PS Store'da ne de PS Plus extra klasikler kataloğunda göremiyorum. Acaba oynanmıyor mu?

Arkadaşlar selam, internette araştırdığımda 2005'te çıkan ilk GoW oyununun PS5 üzerinde oynanabildiğini gördüm ancak GoW 3 Remastered dışında hiçbir GoW oyunu ne PS Store'da ne de PS Plus extra klasikler kataloğunda göremiyorum. Acaba oynanmıyor.

Arkadaşlar selam, internette araştırdığımda 2005'te çıkan ilk GoW oyununun PS5 üzerinde oynanabildiğini gördüm ancak GoW 3 Remastered dışında hiçbir GoW oyunu ne PS Store'da ne de PS Plus extra klasikler kataloğunda göremiyorum. Acaba oynanmıyor mu?

PlayStation 3'te var hala satın alınabiliyor. Arkadaşında filan varsa hesabına girip alabilirsin. Ama hesabı PS5'te gözüküyor veya oynanbiliyor mu bilmiyorum. Benim PlayStation 3'üm var hatta bugün aldım. Ben zaten oynamıştım PS2'de vardı .

Çok saçma ya şu seriyi gerçekten kökünden başlayarak oynamak istiyorum ama oynayabileceğim bir yer yok gibi bir şey.

PC varsa PS2emu diye program var onu indirip oynayabılırsın God of War'ı. Oyunları da PS2ISO deyip aratabilirsin.

PlayStation 3'te var hala satın alınabiliyor. Arkadaşında filan varsa hesabına girip alabilirsin. Ama hesabı PS5'te gözüküyor veya oynanbiliyor mu bilmiyorum. Benim PlayStation 3'üm var hatta bugün aldım. Ben zaten oynamıştım PS2'de vardı.

PC varsa PS2emu diye program var onu indirip oynayabılırsın God of War'ı. Oyunları da PS2ISO deyip aratabilirsin.

Arkadaşlarımın genel olarak hikayeli oyunlarla alakası yok PS3'ü olan falan da yok maalesef. ISO olarak GoW 1'i oynadım ama 2'yi bulamadım işte.

Arkadaşlarımın genel olarak hikayeli oyunlarla alakası yok PS3'ü olan falan da yok maalesef. ISO olarak GoW 1'i oynadım ama 2'yi bulamadım işte.

Geç oldu ama yine de yazayım eğer hala ilgileniyorsanız.
Hocam PC'de RPCS3 adında bir emulatör var ve 1, 2, (ikisi de HD), 3, chains of olympus, ghost of sparta, ascension oynayabilirsiniz. Kendisi PS3 emulatörü ve eğer bilgisayarınız bir tık sağlam ise rahatlıkla 1 ve 2'yi HD bir şekilde oynarsınız. Eğer ilgilenirseniz yardımcı olabilirim.

Klasikler katalogunda hepsi var ama Türkiye’de yok

Geç oldu ama yine de yazayım eğer hala ilgileniyorsanız.
Hocam PC'de RPCS3 adında bir emulatör var ve 1, 2, (ikisi de HD), 3, chains of olympus, ghost of sparta, ascension oynayabilirsiniz. Kendisi PS3 emulatörü ve eğer bilgisayarınız bir tık sağlam ise rahatlıkla 1 ve 2'yi HD bir şekilde oynarsınız. Eğer ilgilenirseniz yardımcı olabilirim.
Teşekkür ederim kanka da evet dediğin gibi geç oldu biraz. Şu an Ascension hariç hepsini bitirdim. Favori oyun serim de olmuş oldu :)

Klasikler katalogunda hepsi var ama Türkiye’de yok
Aslında bizde olmaması sebebi PS Now adı verilen bulut üzerinden oynama sisteminin olmaması. PS Now olur da bir gün Türkiye'ye de gelirse eminim onlar da eklenecektir. Çünkü bayağı bir bakınmıştım ona sadece PS Now ile oynandığı geçiyor her yerde.

Teşekkür ederim kanka da evet dediğin gibi geç oldu biraz. Şu an ascension hariç hepsini bitirdim. Favori oyun serim de olmuş oldu :)

Sorun yok, bende geç keşfetmiştim ve ilk oyun favorim olmuştu :D

Geri
Yukarı