PS5'te FIFA kasıyor

AtakanMP

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS5'te sadece FIFA'da oluyor, bu durum FIFA 23'te oldu. EA FC 24'te oldu oyun duran toplardan sonra korner kullanıldıktan sonra, yani oyun başladıktan sonra 3-5 saniye kasıp FPS düşüp sonra geri düzeliyor. Televizyonu oyun moduna aldım sorun düzelmedi. Bu sorunu nasıl giderebilirim acaba?

PlayStation 5'inizi yeniden başlatın veya açıp kapatın ya da oyunu silip tekrar yükleyin eğer oyununuz CD'li ise kopyayı silip tekrar yükleyin sorun düzelmezse "güvenli modu açın ve veri tabanını yeniden oluştur" seçeneğini kullanın.

Başka bir arkadaşa daha aynı tavsiyede bulundum. Tv veya monitor ayarlarından keskinlik ayarını kontrol edin. Yüksek ise kasma hissiyatı oluşturabilir.

Başka bir arkadaş daha aynı sorunu yaşıyor.

Başka bir arkadaşa daha aynı tavsiyede bulundum. TV veya monitor ayarlarından keskinlik ayarını kontrol edin. Yüksek ise kasma hissiyatı oluşturabilir.

Başka bir arkadaş daha aynı sorunu yaşıyor.

Teşekkür ederim eve gidince mutlaka deneyeceğim.

PlayStation 5'inizi yeniden başlatın veya açıp kapatın ya da oyunu silip tekrar yükleyin eğer oyununuz CD'li ise kopyayı silip tekrar yükleyin sorun düzelmezse "güvenli modu açın ve veri tabanını yeniden oluştur" seçeneğini kullanın.

Teşekkürler.

Merhabalar dediğinizi denedim veritabanını yeniden oluşturdum ama sorun hala devam ediyor ne yapmam gerek başka ps5 mi alsam acaba ?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim eve gidince mutlaka deneyeceğim.

Teşekkürler.

Merhaba dediğinizi denedim veritabanını yeniden oluşturdum ama sorun hala devam ediyor ne yapmam gerek başka PS5 mi alsam acaba?

PS5 garantiliyse ilk önce servisi arayıp durumu bildirin size telefondan yardımcı olacaklardır eğer durum servislikse gönderirsiniz zaten.

Geri
Yukarı