PS5'ten Series S'e geçilir mi?

pwleredal

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Biliyorsunuz birkaç hafta önceki malum zamdan sonra çoğu PS kullanıcısı gibi ben de yıkıldım gerçekten. Yarın alırım bir haftaya alırım diye ertelerken zam bir anda gelince kaldım ortada. Kasım'a kadar eski fiyattan devam ediyor ancak aralık üyeliğini yeni fiyattan çekecek. Bu vakte kadar yani 1-2 ay boyunca PS exclusive oyunları iyice oynayıp bıktıktan sonra satıp Series S geçmek istiyorum. Mantıklı mı düşünüyorum mantıksız mı? Ayrıca Series S'in PS5'e göre avantajları dezavantajları nelerdir? Ayrıntısıyla anlatırsanız da sevinirim.

Bir de merak ettiğim olay şu: Televizyonum 4K. Series S 2K destekliyor yani bana 2K oyun oynattıracak mı yoksa 1080p mi oynatacak?

Sadece onun için değil 1,9 kilo olduğu için her yere sığar taşıyabilmek için bir de Starfield içinde istiyor ama bence hala mantıksız kendi kararı.
Hocam okuma konusunda problemleriniz var galiba Starfield'ı orada örnek olarak verdim. Starfield oynamak istemiyorum sadece laptopumun gücünü size anlatmak için kullandım yani Starfield açamayan hafif güçlü bir laptop diye.

Konsolu bende kullanıyorum çok çok memnunum ama PS5'ten geçilmez bütçem düşük güzel bir şekilde 2028'e kadar 1080p 60 oyun oynayacağım diyen adam için ideal alet o bütçeye rakibide yok ama PS5'ten geçilmez dediğim gibi.

Hocam okuma konusunda problemleriniz var galiba Starfield'ı orada örnek olarak verdim. Starfield oynamak istemiyorum sadece laptopumun gücünü size anlatmak için kullandım yani Starfield açamayan hafif güçlü bir laptop diye.

Sana burada yardımcı olmaya çalışırken bana böyle demen ayıp arkadaşım yanlış anlamışım olabilir ne olmuş yani? Atarlanmak zorunda mısın?

Sadece onun için değil 1,9 kilo olduğu için her yere sığar taşıyabilmek için bir de Starfield içinde istiyor ama bence hala mantıksız kendi kararı.
Hocam ps5 o kadar ağır ki 900 km yol gitmek çok zor. Ve hiçbir yere sığmıyor. (Denendi görüldü)

Konsolu bende kullanıyorum çok çok memnunum ama PS5'ten geçilmez bütçem düşük güzel bir şekilde 2028'e kadar 1080p 60 oyun oynayacağım diyen adam için ideal alet o bütçeye rakibide yok ama PS5'ten geçilmez dediğim gibi.

Sana burada yardımcı olmaya çalışırken bana böyle demen ayıp arkadaşım yanlış anlamışım olabilir ne olmuş yani? Atarlanmak zorunda mısın?
Hakaret etmedim aşağılama da yok ama çok çarpıttınız konuyu orada.

Geri
Yukarı