PS5'ten Series S'e geçilir mi?

pwleredal

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Biliyorsunuz birkaç hafta önceki malum zamdan sonra çoğu PS kullanıcısı gibi ben de yıkıldım gerçekten. Yarın alırım bir haftaya alırım diye ertelerken zam bir anda gelince kaldım ortada. Kasım'a kadar eski fiyattan devam ediyor ancak aralık üyeliğini yeni fiyattan çekecek. Bu vakte kadar yani 1-2 ay boyunca PS exclusive oyunları iyice oynayıp bıktıktan sonra satıp Series S geçmek istiyorum. Mantıklı mı düşünüyorum mantıksız mı? Ayrıca Series S'in PS5'e göre avantajları dezavantajları nelerdir? Ayrıntısıyla anlatırsanız da sevinirim.

Aşırı güçlü değil yani Starfield açmaz büyük ihtimalle. 3050M var.

Starfield Series S de 2K 30 Series X de 4K 30 bunu söyleyeyim o ekran kartıda açmaz diye tahmin ediyorum net bir bilgim yok tek bir oyun için PS5'ten Series S'e geçme bence X'e geçsen tamam hatta çok mantıklı derdim ama s mantıksız.

PC niz güçlüyse Xbox Game Pass alın hocam zaten😁 tüm Xbox özel oyunlarına erişiminin olur hem para bulursanız Xbox 9. nesil gamepad alırsınız Xbox konsoldan farksız olur.

Tam bir üstte güçsüz yazmıştı ama. :D

PC niz güçlüyse Xbox Game Pass alın hocam zaten😁 tüm Xbox özel oyunlarına erişiminin olur hem para bulursanız Xbox 9. nesil gamepad alırsınız Xbox konsoldan farksız olur.
Biraz televizyondan oyun oynama sevdası var genlerde o yüzden konsol mutlaka olması gerek. Ayrıca SSD veya HDD yükseltmesi yapılabiliyor mu sonradan? Slot bulunuyor mu ekstra?

Starfield Series S de 2K 30 Series X de 4K 30 bunu söyleyeyim o ekran kartıda açmaz diye tahmin ediyorum net bir bilgim yok tek bir oyun için PS5'ten Series S'e geçme bence X'e geçsen tamam hatta çok mantıklı derdim ama s mantıksız.

Tam bir üstte güçsüz yazmıştı ama. :D

Pardon hocam ben yazarken yazmış konu sahibi.

Ayrıca Series S PS5'e göre çok daha kompakt olduğundan gittiğim her yere götürme planım var.

PS5 bana fazla o kadar da çok saatlerimi harcıyan bir oyuncu değilim 1080p 60 biraz daha az grafiklere tamamım çok da umurumda değil grafikler diyorsan alabilirsin dediklerinizi düşününcede size de uyan bir konsol aslında çünkü ama ben hala geçmemenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.

Çözünürlük önemli değil grafik önemli değil diyorsanız iyi olur götürme planınız varsa. Ama kaç kg olduğuna bakın ne olur ne olmaz.

3 kg falan diye biliyorum gerçekten küçük bir cihaz her yere sığar.

Bu kanala bak Series S PS5 Series X grafik çözünürlük FPS karşılaştırmalarını yayınlıyor hemen hemen her oyun var popüler olan.

2 kiloymuş bu arada 3 değil. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı