PS'de kırık oyun oynamak

İşletim sistemi
Windows 10

HüseyinUygun

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
B450 S2h Anakart - Ryzen 5 5500 - Msi Trio RTX 2070S - 2x8 Corsair Ram. 2x480 SSD - 500 GB HDD - 1 TB HDD - 600 Psu - Win 10
Meslek
Bilişim Teknolojileri
RAM
2x8 Corsair 3200
Ekran kartı
Rtx 2070 Gaming MSI Trio
Anakart
B450 s2h
İşlemci
Ryzen 5 5500
Arkadaşlar merhaba daha önce hiç fazla PS4 deneyimim olmadı, şu an çalışabiliyorum bir adet PS4 almayı düşünüyorum lâkin PS4 oyunların CD'si çok pahalı bundna ötürü aklıma bir soru geldi. Başlıkta saydığım oyun platformlarında bende olan oyunları PS4'te cracklı kullansam hak veya korsan hırsızlığı olur mu?

Days Gone - beyond two - The Last of Us - Spider-Man -

(Bir oyun daha vardı 3 karakterden oluşuyor yapay zeka ile bot insanlardı)

Bu oyunları PC'den satın almış olup PS4'te cracklı(kırık) oynamak kul hakkına girer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba daha önce hiç fazla PS4 deneyimim olmadı, şu an çalışabiliyorum bir adet PS4 almayı düşünüyorum lâkin PS4 oyunların CD'si çok pahalı bundna ötürü aklıma bir soru geldi. Başlıkta saydığım oyun platformlarında bende olan oyunları PS4'te cracklı kullansam hak veya korsan hırsızlığı olur mu?

Days Gone - beyond two - The Last of Us - Spider-Man -

(Bir oyun daha vardı 3 karakterden oluşuyor yapay zeka ile bot insanlardı)

Bu oyunları PC'den satın almış olup PS4'te cracklı(kırık) oynamak kul hakkına girer mi?

Crackli oyun korsana ve kul hakkına girer başka platformda sahip olsan dahi. Ayrıca elindeki sistem varken ps4 ile ne işin var ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı