Psikiyatri sicili yüzünden en kötü ne olabilir?

Eren.exe

Hectopat
Merhabalar dostlar. Bazı takıntılarım var ve Okb bozukluğuna sahip olduğumu düşünüyorum. Bu sebeple bir Psikolog'a gitmek istiyorum ancak sicil olayı kafama takıldı. Gelecekte iş bulmamı vs. engeller mi bu durum?

Siciline işlerse biter. İlaç almadığın sürece psikiyatrik muayene olarak geçiyor. Yine de bir psikoloğuna sor.

e-Devlet üzerinden kontrol edin. Düşmemiş de olabilir fakat ilaç ağır kategorisinde değilse sorun değil diye biliyorum.
Bakacağım hocam teşekkür ederim. İlacın da pek faydasını görmedim ben bi de. 2 ay falna kullandım hiç bir değişiklik yok bir anda kestim bende biliyorum hata yaptım ama.

Bakacağım hocam teşekkür ederim. İlacın da pek faydasını görmedim ben bi de. 2 ay falna kullandım hiç bir değişiklik yok bir anda kestim bende biliyorum hata yaptım ama.
Hocam bir anda kesmeniz iyi değil bence bu durumu söyleyin doktorunuza ona göre ilacı değiştirir belki.
Siciline işlerse biter. İlaç almadığın sürece psikiyatrik muayene olarak geçiyor. Yine de bir psikoloğuna sor.
Hocam bana belki ağır ilaçlar yazılabilir bilmiyorum dediğinizi tam anlamadım sıkıntı olur mu yani?

Hocam bir anda kesmeniz iyi değil bence bu durumu söyleyin doktorunuza ona göre ilacı değiştirir belki.
Hocam 2 ay oldu bırakalı. İyi olmadığını bile bile bıraktım maalesef. Hem okullar açılınca arkadaş ortamıyla baya azaldı takıntılarım. Bir daha gidersem söylerim doktoruma.

Yeni konular

Geri
Yukarı