Psikolojik kalp ağrısı nasıl geçer?

Fe mert

Decapat
Daha fazla  
Selam herkese. Ben aşırı derecede takıntılı ve panikatak olan biriyim ben yaklaşık bir ay biraz hastaydım geç kalktım başım ağrıyordu ondan sonra internete yazdığım gibi beyin kanaması çıktı. Ben de bir 15 dk sonra sersemlik hissi çıktızaten korku falan psikoloğa gittim sakinleşmem için bir şeyler söyledi çok bir işe yaramadı ama zaten 4-5 gün sonra saçma gelmeye başladı kendiliğinden geçti dün akşam spor yaparken böyle kalbimin üstünde hafif yanma gibi bir şey oldu tansiyonuma baktım tertemiz ilk 1-2 saat bir şey yok test falan çözüyorum ağrı falan yok test bitti aldım telefonu elime bakıyorum işte aort damar yırtılması. Bende korku başladı sonra kalp ağrısı falan 4-5 ay önce EKG çektirdim temizdi zaten daha geçen hafta futboldaydım zorlu antrenmanda tık yok ayrıca aklımdan çıkarırsam kalp ağrım gidiyor o yüzden kardiyoloğa gitmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka o seni korkutmuş belli korkmana gerek yok bir şey olursa buradayız ;)

Bütün korkularından ve seni zorlayacak düşüncelerden uzaklaşmalısın bu senin zihnin ve kalbin dahil çok yorar, ben de yaşadım günlerce kalp ağrısı ama başka sebeplerden ötürü. Dediğim gibi seni korkutan veya çok düşünmene yol açan bütün düşüncelerden sıyrıl aklına öyle şeyler gelince araştırma yapma seni en eğlendiren ne ise onu izle, eğlendir güldür kendini.

Geri
Yukarı