Psikolojik olarak çökmüş durumdayım

RiaSenpai

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Evga RTX 3060 12GB,İ9 11900KF,XPG 8X2 3200MHZ Ram,1.5TB M2 SSD,Gigabyte Z590 UD,Corsair RM750 750W PSU,Gamepower Warcry/Sıvı Soğutma
Meslek
E-Ticaret
Arkadaşlar bu aralar sürekli arkadaşlarımla takılıyorum ama yine de canım çok sıkılıyor, bir şey yapasım gelmiyor, bir yere gidince hemen dönesim geliyor. Oyun oynamak beni mutlu eder ve eğlendirirdi yeni 3060'lı bilgisayar aldım çoğu oyunu ultrada kaldırıyor ama sarmıyor oyunsuzluk değil çoğu popüler oyuna sahibim oyunlara gerçekten çok fazla para harcadım Hitman serisi, Assassin's Creed serisi, CoD, serisi, RDR2, GTA, Half-Life Alyx gibi bir sürü oyunum var ancak 15 20 dk oynayıp yatakta elimde telefonumla Instagram'da bakınırken buluyorum kendimi. VR'da PC'de artık ilgimi çekmiyor para kazanmak isteyip PC başına oturunca bunalıp yatıyorum bunun hakkında fikirleriniz, düşünceleriniz daha önemlisi çözüm önerileriniz varsa mesaj atmayı unutmayın.

Arkadaşlar bu aralar sürekli arkadaşlarımla takılıyorum ama yine de canım çok sıkılıyor, bir şey yapasım gelmiyor, bir yere gidince hemen dönesim geliyor. Oyun oynamak beni mutlu eder ve eğlendirirdi yeni 3060'lı bilgisayar aldım çoğu oyunu ultrada kaldırıyor ama sarmıyor oyunsuzluk değil çoğu popüler oyuna sahibim oyunlara gerçekten çok fazla para harcadım Hitman serisi, Assassin's Creed serisi, CoD, serisi, RDR2, GTA, Half-Life Alyx gibi bir sürü oyunum var ancak 15 20 dk oynayıp yatakta elimde telefonumla Instagram'da bakınırken buluyorum kendimi. VR'da PC'de artık ilgimi çekmiyor para kazanmak isteyip PC başına oturunca bunalıp yatıyorum bunun hakkında fikirleriniz, düşünceleriniz daha önemlisi çözüm önerileriniz varsa mesaj atmayı unutmayın.

Aynısı bende de var aramızda 10 yaş var siz düşünün. Oyun oynayasım gelmiyor sadece arkadaşımla Minecraft falan. Sadece 1-2 arkadaşım olduğundan çok multiplayer oynayamıyorum. Ama singleplayer da sarmıyor. İşte yemek iştahım falan kesilmeye başladı vesaire. Şimdi burada anlatsam 10 sezonluk dizi çıkar. Yani abi veya abla, akışa bırakmak lazım. Farklı hobiler edinmek falan lazım. Ruhsal olarak çökmüş olmak çok kötü bir şey ama dayanmak lazım. Yani fazla bir şey diyemem takmayacaksın tek çözüm bu.

Geri
Yukarı