Psikolojik olarak ne durumdasınız?

Duygularını kaybetmiş bir palyaço oldum. Artık kimsenin benim hakkında ne dediği umurumda değil, artık hayatta tek amacım gülmek ve gelişmek.

Psikolojik olarak çöktüm. Hayatı erteledim. Eskiden aşırı pozitif biriydim. (Bazı sorunları ileride çözeceğimi düşünerek atlatıyordum.) Artık değilim. Hedeflerime ulaşmak istedim hep fakat ulaşamadım şu anda da ulaşamayacak gibi hissetmeye başladım. Bu duruma düştüğümden dolayı sürekli kötü hissediyorum.

Acıdan haz almaya bakıyorum. Acı çekmek beni olmayacak şeylerin hayalini kurmaktan koruyor ve beklentilere sokmuyor. He nasıl mıyım? İyiyim teşekkürler siz? :)

OKB, anksiyete, panik bozukluk,depresyon,derelizasyon/deperilizasyon. gece acaba ölsemmi düşünceleri sürekli hayatı sorgulamak delirecek gibi hissetmek bütün duyguların bir anda grileşmesi arkadaşsızlık aile içi çatışma maddi durum açısından sıfır bir haldeyim peki siz.

Şu an; hayat hakkında, kendi yaşamınız hakkında, ülke hakkında veya dünya hakkında artık nasıl bir psikolojideyseniz, düşünceleriniz neler? Psikolojik olarak kendinizi nasıl hissediyorsunuz?
Ne durumda olduğumu anlayamıyorum kafamın içi bomboş ne bir hayalim var ne de bir becerim sıfırım.

OKB, anksiyete, panik bozukluk,depresyon,derelizasyon/deperilizasyon. gece acaba ölsemmi düşünceleri sürekli hayatı sorgulamak delirecek gibi hissetmek bütün duyguların bir anda grileşmesi arkadaşsızlık aile içi çatışma maddi durum açısından sıfır bir haldeyim peki siz.
Tıkır tıkır paraları biriktiriyordum soğutucu için tepetaklak oldum, sınıftaki morbitlerden daha iyi niyetli ve iyi biriyim diye dışlanıyorum otistik diyorlar neyse, anksiyete ve panik var, adrenalin full gibi çok soğuk kanlı oldum son 3 aydır. Gelecek kaygısı maalesef var travmatik durum/-lar dan dolayı da kaynaklı. Ev içerisinde düşmeli artmalı normalli ciddili bağrış-çığrış. Bende bu durumdan kendimi kurtarmak için cuma ve haftasonları evde odamda 6 saat PC bakarak geçiyorum. Mutlumuyum evet en azından bir keyfim var. Geceleri TWD izliyorum Netflix den o da gitti o üzdü az. Öyle yani.

Üniversite sınavına kadar iyi bir hayatım olacak. Fakat üniversite sınavında ya iyi ya da kötü. Şu sınavları yapanlara lanet olsun. Yazılımcı olmak istiyorum. Fakat firmalar illa üniversite mezunu istiyor. Şu an lise öğrencisiyim haliyle hiçbir yazılım firması beni almıyor.

Üniversite sınavına kadar iyi bir hayatım olacak. Fakat üniversite sınavında ya iyi ya da kötü. Şu sınavları yapanlara lanet olsun. Yazılımcı olmak istiyorum. Fakat firmalar illa üniversite mezunu istiyor. Şu an lise öğrencisiyim haliyle hiçbir yazılım firması beni almıyor.
Ne yazıkki saçma düzenleri var...

Geri
Yukarı