Psikolojiniz ne durumda?

EbuHasan

Hectopat
Yer
Hayret Vadisi
Daha fazla  
Psikoloji anketi yapıyorum, sizin psikolojiniz ne durumda? Bozuk ise evet, değil ise hayır demelisiniz. Psikolojik sorun yaşayanların arttığı bir dönemde yaşıyoruz, acaba technopat'ın psikolojisi ne durumda bunu merak ediyorum, cevaplarsanız sevinirim.

Bu gibi durumlar kişinin kendi vereceği cevapla %100 doğru sonuca ulaşmayacaktır bilginize.

Dışarıdan incelenmeden kim psikolojisinin bozuk olup olmadığını mutlak olarak cevaplayabilir ki ? Hatta ve hatta incelense bile verilen kanının doğru olup olmadığı da şüphelidir.

Şahsen ben yapamam o yüzden cevabım bilinmez şeklinde.

Bu gibi durumlar kişinin kendi vereceği cevapla %100 doğru sonuca ulaşmayacaktır bilginize.

Dışarıdan incelenmeden kim psikolojisinin bozuk olup olmadığını mutlak olarak cevaplayabilir ki ? Hatta ve hatta incelense bile verilen kanının doğru olup olmadığı da şüphelidir.

Şahsen ben yapamam o yüzden cevabım bilinmez şeklinde.
Psikiyatrist olduğumu iddia etmiyorum, sadece insanların düşüncelerini merak ediyorum, kişi nasıl düşünürse öyle olur, yani iyi olduğunu hisset iyi ol, kötü hissettiğini düşün kötü ve mutsuz ol, herkes anketi oylasın tek dediğim bu, bu sitede onca konu açılıyor, depresyondayım. İntihar edeceğim. Bunun gibi konular çoğaldı, amacım böyle hisseden kaç kişi var görmek.

"Profil fotoğraflarımda "Cheese" pozu vermiş olmam, benim gerçekten mutlu ve sağlıklı psikolojiye sahip olan biri olduğum anlamına gelmez." gibi hissediyorum.
Erdem tetiklendi. (triggered)
hdesen.png

Geri
Yukarı