Psikolojiye giriş - I için kaynak tavsiyesi

AlperenV.23

Picopat
Daha fazla  
Psikolojiye giriş dersi için güzel kitap önerisi verebilecek olan var mıdır? Ayrıca tablette kullanmak üzere ( Huawei tablet veya iPad 7 ) slayt veya PDF dosyası önerebilir misiniz? Çalıştığım için derslere çok gitme şansım olmayacak o yüzden şimdiden başlayıp konuları eritmek istiyorum.

Evet hocanın kullandığı kitabı dün aldım ama çok yetersiz geldi , muhtemelen kendi kaynakları ve slaytları ile bunu zenginleştirecektir. Ama ben derslere katılamayacağım için işte,serviste ya da evde çalışmak adına kaynak arıyorum.
Psikolojiye Giriş-Clifford T.Morgan-Sirel Qaraqaş-2011-449s
Bağlantı üzerinden PDF olarak indirebilirsin, ama her hocanın farklı bir kaynak üzerinden ilerlediğini düşünüyorum. O yüzden sınıftan bir kaç kişiden hocanızın tavsiye ettiği kitapları bulmak geçer not almanız için daha iyi olabilir.
Öneriniz içinde ayrıca teşekkür ederim inidip tabletten çalışmaya başlayacağım .

Evet hocanın kullandığı kitabı dün aldım ama çok yetersiz geldi , muhtemelen kendi kaynakları ve slaytları ile bunu zenginleştirecektir. Ama ben derslere katılamayacağım için işte,serviste ya da evde çalışmak adına kaynak arıyorum.

Öneriniz içinde ayrıca teşekkür ederim inidip tabletten çalışmaya başlayacağım .
Tanıdığın sevdiğin bir arkadaşın varsa ve serbestse video kayıt aldırabilirsin derslere, çok işine yarar. Biz bu şekilde organize çalışıyorduk ve çok verimli oluyordu.

Tanıdığın sevdiğin bir arkadaşın varsa ve serbestse video kayıt aldırabilirsin derslere, çok işine yarar. Biz bu şekilde organize çalışıyorduk ve çok verimli oluyordu.
Kesinlikle işe yarar aslında ama pek çok sebepten bunu yapabilmem imkansız , bu ikinci üniversitem olduğu için hiçbir ortak arkadaşımla birlikte girmedik sınava , ek olarak birinci sınıf olduğu için kimseyi de tanımıyorum , derslere gidemeyince yeni arkadaş edinme şansımda olmayacak malesef :( . Yani kitaplara ve varsa slaytlara kaldım denilebilir. Eğer iyi bir kaç kaynak bulabilirsem vizeleri ve finalleri sorunsuz geçerim diye düşünüyorum.

O zaman bilinen üniversitelerin açık kaynaklarını araştırabilirsiniz. Çoğu üniversite belirli dersler ile ilgili PDF dosyaları yayınlıyor. Temel psikoloji başlığı altında pek çok dokümana internet üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Şimdiden kolay gelsin size ülkede okumakta eziyet haline geldi artık maalesef ekonomik sebeplerden.

O zaman bilinen üniversitelerin açık kaynaklarını araştırabilirsiniz. Çoğu üniversite belirli dersler ile ilgili PDF dosyaları yayınlıyor. Temel psikoloji başlığı altında pek çok dokümana internet üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Şimdiden kolay gelsin size ülkede okumakta eziyet haline geldi artık maalesef ekonomik sebeplerden.
Kesinlikle katılıyorum. Kitaplar için 500 600 liralar konuşuluyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı