YKS İçin Kaynak Tavsiyesi

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
YKS sınavı için sayısal kaynak tavsiyesi verir misiniz? Şu an hiç kaynağım yok. Matematik, fizik, kimya, biyoloji ve Türkçe için tavsiye verseniz yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi senin durumunu bilmeden, seni tanımadan tavsiye vermek doğru olmaz. Bu yüzden kendi seviyeni kendin belirleyip ona göre kaynak seçmelisin.

Matematik için karekök alabilirsin. Fen dersleri için palme önerimdir. Ama sana bir kaynak yetmeyecektir.
Kitapları da internetten almanı tavsiye ederim. Kırtasiyeler çok pahalı veriyor. Geçen bir kitap sordum 70 tl dedi. İnternette 40 liraydı.

Matematik için karekök alabilirsin. Fen dersleri için palme önerimdir. Ama sana bir kaynak yetmeyecektir.
Kitapları da internetten almanı tavsiye ederim. Kırtasiyeler çok pahalı veriyor. Geçen bir kitap sordum 70 tl dedi. İnternette 40 liraydı.
Bana orta düzey matematik kitabı lazım. Birey b ya da çözüm yayınları olur mu? Bir de kitaplar tyt ayt diye ayrı satılan da var ikisi bir arada olan da var. Ayrı ayrı almak mı daha iyi yoksa ikisi bir arada olan kitaplardan mı? Ayrı olunca çok tutuyor.

Bana orta düzey matematik kitabı lazım. Birey b ya da çözüm yayınları olur mu? Bir de kitaplar tyt ayt diye ayrı satılan da var ikisi bir arada olan da var. Ayrı ayrı almak mı daha iyi yoksa ikisi bir arada olan kitaplardan mı? Ayrı olunca çok tutuyor.

Matematiği ayrı al. Fen derslerini ikisi bir arada alabilirsin. Geometri zaten farketmiyo.
Bireyin b seviyesi güzeldir. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı