PSN God Of War 2018 İndirime Girer Mi?

Specialagent58

Hectopat
Arkadaşlar resimde görüldüğü gibi yeni nesil God Of War 89 TL ye düşmüş durumda. Benim sorum PSN de 89 dan daha düşük bir fiyata da iner mi bir süre sonra? Eski Playstation kullanıcılarına soruyorum deneyimli olarak bilginiz var mıdır ne sıklıkla olur?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210220-214557_PS App.jpg
    Screenshot_20210220-214557_PS App.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 72
Plus'la beraber alın bence hocam en kötü 1 aylık alırsınız PS Plus 10 TL'ye gelmiş olur. İkisi 100 TL'ye gelir. Bu ay PS Plus'ta Control var onu da oynarsınız.
Hocam PS Plus 10 tl ye gelirse ikisi 70 TL ye gelmiş olmuyor mu? Bu arada Playstation benim değil bir akrabamın, bende kalıyor sadece bu sıralar onunda PS Plusu yok o yüzden PS Plusa her ay para ödeyemem. 1 ay 10 TL ödeyip sonra kapattırın mı diyorsunuz oluyor mu öyle?

Hocam PS Plus 10 tl ye gelirse ikisi 70 TL ye gelmiş olmuyor mu? Bu arada Playstation benim değil bir akrabamın, bende kalıyor sadece bu sıralar onunda PS Plusu yok o yüzden PS Plusa her ay para ödeyemem. 1 ay 10 TL ödeyip sonra kapattırın mı diyorsunuz oluyor mu öyle?
Normalde oyun 90 TL ama Plus abonelerine özel iki kat indirim var Plus'la beraber alırsanız oyun 60 TL'ye gelmekte, Plus aboneliğinin 1 aylık ücreti de 40 TL dersek ikisi toplam 100 TL ediyor. Siz indirimsiz Plus aboneliğiniz olmadan 90 TL vermek yerine 10 TL daha katıp 100 TL'ye 1 aylık Plus'la beraber almanız daha mantıklı onu kastetmiştim. Şubat ayında Control oyunu var onu da oynarsınız hem de Mart'ta yeni oyun da verecekler onu da oynarsınız.

Normalde oyun 90 TL ama Plus abonelerine özel iki kat indirim var Plus'la beraber alırsanız oyun 60 TL'ye gelmekte, Plus aboneliğinin 1 aylık ücreti de 40 TL dersek ikisi toplam 100 TL ediyor. Siz indirimsiz Plus aboneliğiniz olmadan 90 TL vermek yerine 10 TL daha katıp 100 TL'ye 1 aylık Plus'la beraber almanız daha mantıklı onu kastetmiştim. Şubat ayında Control oyunu var onu da oynarsınız hem de Mart'ta yeni oyun da verecekler onu da oynarsınız.
Eyvallah anladım hocam. Bakarız artık bir çaresine :)
Hocam şimdi bir şey farkettim. Ben PS Plus'un 14 günlük deneme süresini kullanabiliyorum seçenek açık. Bu şekilde yapsam 60 TL ye oyunu sonsuza dek alamaz mıyım? Ve 14 gün bitmeden iptal edersem para almıyorlar mı okudum biraz ama sen daha iyi bilirsin?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı