PSN iade edilen oyun ücretini geri aldı

Sony şaşırtmadı online destek ve telefonla aradım paranın iadesi olduğunu söyledi. Ama çekilen paranın onlardan kaynaklı olmadığı söylendi. Bankamı aradığımda sony parayı çekmiş gözüküyor. Şaşırtmadı

Sony'den aldığın oyunu iade ediyorsun ama yine de oynamaya çalışıyorsun. Mazeretin de oyun indirimi. Sony çok iyi yapmış paranı vermez geri umarım.

Sony'den aldığın oyunu iade ediyorsun ama yine de oynamaya çalışıyorsun. Mazeretin de oyun indirimi. Sony çok iyi yapmış paranı vermez geri umarım.
Vermesin oynamaya çalışmadım dün indirmeye bıraktım iade istedim üstüne ekstra mail attım yapmayın diye ancak yapılmış bile kadıköye gidiyorum konsolu aldım xbox almaya gidiyorum en azından hızlı pratik sistemleri var

Vermesin oynamaya çalışmadım dün indirmeye bıraktım iade istedim üstüne ekstra mail attım yapmayın diye ancak yapılmış bile kadıköye gidiyorum konsolu aldım xbox almaya gidiyorum en azından hızlı pratik sistemleri var
Sony çok üzülecek bu duruma :3

İade gelmediyse işlem tamamlanmamış. Para hesabına yansımışsa onay vermeden otomatik alım yapılmaz. Sistemde karışıklık oluşmuş.
Yetkili birisine iade durumunuzu sorun.
Bu arada iade işleminin tamamlandığına ya da başarısız olduğuna dair herhangi bir mail geldi mi?

Geri
Yukarı