PSN şifre değiştirme

Corde Lio

Hectopat
Merhaba, geçen gün PSN hesabımın e-postasını değiştirdim ve tekrar yeni e postayla girmeyi denediğimde şifre veya e-posta yanlış hatası verdi. Daha sonra şifreyi unuttum seçeneğine tıkladım ve Gmail'ime şifre değiştirme linki geldi. Tıkladığım zaman doğrulama olarak doğum tarihini sordu fakat ben rastgele bir tarih girdiğim için şifresini değiştiremiyorum. PSN desteği ararsam sorun çözülür mü, ne yapabilirim?

Merhaba, geçen gün PSN hesabımın e-postasını değiştirdim ve tekrar yeni e postayla girmeyi denediğimde şifre veya e-posta yanlış hatası verdi. Daha sonra şifreyi unuttum seçeneğine tıkladım ve Gmail'ime şifre değiştirme linki geldi. Tıkladığım zaman doğrulama olarak doğum tarihini sordu fakat ben rastgele bir tarih girdiğim için şifresini değiştiremiyorum. PSN desteği ararsam sorun çözülür mü, ne yapabilirim?
Bende de aynısı oldu tek çare aramak.

Tamamdır cevaplarınız için çok teşekkür ederim birde aklıma takılan bir soru var ben e postayı değiştirdiğim zaman neden şifrem aynı kalmıyor bilginiz varmı?
Bir de desteğe ulaştığım zaman direkt çözerler, mi sorunu yoksa süresi var mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı