PSP 3000 kasiyor

Abi neden bu kadar gömdünüz bu konsolu. Sony PSP'nin fişini çekmese eminim şu anda Switch ile baş edebilecek çok güzel bir el konsolu alternatifimiz vardı. Zamanında çok güzel bir cihazdı, Wi-Fi özelliği ile YouTube'a girip video vs. izlediğimi falan bilirim ben. Yapmayın etmeyin eski olabilir ama efsane bir makine şu anda bile.
Bende bunu anlatmaya calisiyorum. Switch lite bile cok pahali psp 2. El temiz bulmak zor degil. İnternetten cihazi kirip oyun yuklemek cok kolay ve cok fazla oyunu var.

PSP mi kaldı şimdi, şarjı yoksa kasabilir de zaten bakmışsındır ona da diye tahmin ediyorum ısınma vs var mı cihazda? Donanımsal bir arızası varsa geçmiş olsun diyebilirim sana çok zor bulunuyordu 2 sene önce bile.

Edit: Cihaz gg olmuş bence de ümidi kesmelisin. 2008'de çıkmış bir fosil zaten o :D

Aynen kardeşim Aras Kargo aç kapıyı ya bilmeden konuşmayın bir cihaz eskidi diye kötü olacak diye bir şart yok bunlar eski zamanın aletleri ve güncelleme gelmedi yazılım deiştirilmedi hala eskinin programlarını çalıştırcağı için eskisede bir şey değişmez sadece tozlanabilir.

Geri
Yukarı