PSP alınır mı?

JhaZZe

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncelikle biliyorum bu konu hakkında bir sürü yazı vesaire var ancak bir el konsolu almak istiyorum ve en ucuz yollusu PSP gibi gözüküyor ve yıl neredeyse 2023 olmuş PSP'ler 600 1250 civarları değişkenlik gösteriyor. PSP'ler hakkında hiçbir bilgim yok. O yüzden size danışmak istiyorum, bu son sürüm galiba 3004 olanmış ve çoğunlukla en pahalı olanı da o sizce alınır mı? Ve 2000 ya da E1004 street olan versiyonlarından çok bir farkı var mı? Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
E2004 sürümüne sahibim yeni grafikleri seviyorsanız alınmaz şahsen 500 tertemizse Max verilebilecek para 600'ü pazarlıkla düşürürseniz alın.

Yeni grafikler için bilgisayar ve Xbox SS im mevcut çok da aramıyorum dediğiniz sürüme bakacağım teşekkürler.

Farklı bir öneri isterseniz telefondan emulatör ile de PSP oyunlarını oynayabilirsiniz.

Telefonda emülatör tarzı şeyleri çok denedim ama konsollarda ki kadar zevk alamadım niyeyse öneriniz için çok teşekkürler.

Grafikleri önemsemiyorsanız alınır. Ben E1004 modelini öneririm.
Grafikler çok ön planimda değil eski tarzda oyunları severim bakacağım o modele teşekkürler.
Street olan modelde internet yoktu ve 3004, 2000'den daha özellikli bir cihaz 3004'ü öneririm.
Evet öyleymiş ama eski cihazlar olduğu için internete gerek olur mu ki ondan bilemedim bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı