PSP hala alınır mı?

MSGADZE

Decapat
Daha fazla  
Merhaba benim halihazırda zaten 800 TL'ye aldığım bir Xbox One konsolum var. Güncel oyunları oradan oynuyorum bayramda 450 TL topladım ve okulda vb yerlerde zaman geçirmek için PSP alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim halihazırda zaten 800 TL'ye aldığım bir Xbox One konsolum var. Güncel oyunları oradan oynuyorum bayramda 450 TL topladım ve okulda vb yerlerde zaman geçirmek için PSP alınır mı?
Beklentinize bağlı olarak değişir, bende 2001 model PSP var istisnasız 4-5 ayda bir gaza gelir açar oyun yükler oynarım. PSP'ye normalde yükleyebildiğiniz oyunların yanı sıra, emülatör kurup Mario, Zelda, Pokemon ve bir çok oyunu bilgisayar veya telefondan oynama şansım varken PSP'den oynadım. Daha rahat oluyor ve hoşuma gidiyor. Şahsen tavsiye ederim ancak 500 liralık eski bir konsol kendisi, fazla beklentiniz olmadığı sürece memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Bende PS VITA var. PSP oyunlarını emulator ile oynatıyor, kendine özel oyunlar var ve gene emulator ile eski atari oyunlarını oynayabiliyorsun.

Nintemdo, NES ve PSP oyunlarını seviyorsan. Harikadır hala. Hatta bulursan ucuza VITA al. Homebrew yapıp kullanırsın.

Hatta sanırım yakında apk dosyalarınıda çalıştıracak bir emulator çıkaracaklar. Çok büyük bir topluluğu var hala. Bende Switıch'de var ama VITA ile daha çok vakit geçiriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı